lekarz Michał Gicewicz

Lekarz rodzinny

Bardzo nieprzyjemny i arogancki lekarz. Łaskę robi, że rozmawia z pacjentem. Na koniec wizyty, odmówiłam jego propozycji leczenia, natomiast on i tak wypisał leki -co pokazało się w aplikacji ePacjent. Lekarz nie słucha i nie próbuje zrozumieć problemu. Nie polecam!

Miły, bardzo kompetentny lekarz, dobrze wytłumaczy wszystko o chorobie jak również o przepisanych lekach. Jest miły i uprzejmy. Celnie diagnozuje schorzenia. Kiedy potrzeba robi dodatkowe badania, a w razie konieczności kieruje do specjalisty. Mogę polecić innym tego lekarza. Polecam doktora Michała.

Jest miły i uprzejmy.
Celnie diagnozuje schorzenia.
Mogę polecić innym tego lekarza.
Polecam doktora Michała.

Zdecydowanie nie polecam. Jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na tak aroganckiego i nieuprzejmego lekarza. Robi łaskę, że w ogóle z człowiekiem rozmawia. Zresztą rozmowa z nim jest niezwykle trudna. Jest poirytowany bez przerwy.

Bardzo kompetentny lekarz, dobrze wytłumaczy wszystko o chorobie jak również o przepisanych lekach. Jest miły i uprzejmy. Mogę polecić innym tego lekarza.

Miły, kompetentny. Konkretny. Dobrze tłumaczy, leczy niedrogo a co najważniejsze skutecznie. Polecam.

Bardzo miły i kompetentny lekarz nie szata antybiotykami dokładny i kontaktowy Serdecznie polecam!

Koszmar... Takie leczenie, że ręce opadają. Dostałem antybiotyk na 7 dni i zwolnienie z pracy na 3 dni, a potem powiedział, że dalej mam sobie radzić jakoś...

Nie polecam. Chamskie zachowanie,pan doktor sprawia wrazenie jakby wykonywal swoj zawod na sile. Strach sie leczyc u tego czlowieka.