Michał Glica

Internista

Lekarz rzeczowy, kompetentny konkretny zainteresowany pacjentem.Polecam. Fachowiec z dużą wiedzą i naprawdę kompleksowym podejściem.

Lekarz rzeczowy, kompetentny konkretny zainteresowany pacjentem.Polecam.
Fachowiec z dużą wiedzą i naprawdę kompleksowym podejściem.

Byłam po raz pierwszy u tego lekarza i jestem zadowolona a tym samym polecam go innym pacjentom. Od wczoraj przyjmuje w Łagiszy i jeszcze raz polecam.

Jak najbardziej godny polecenia!!! Byłam z córką, niespełna 4 latka. Osłuchał, zrobił wywiad, zajrzał do uszu, zapisał leki i wysłał w trybie pilnym do laryngologa (jedna przychodnia) podejrzewając zapalenie ucha. Jednocześnie informując że jeśli się nie uda na cito do laryngologa to z powrotem do niego, bo mimo że woli by laryngolog zobaczył to nie zostawi dziecka bez antybiotyku z zapaleniem ucha. Super!!

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Mam nadzieję, że taki pozostanie :uważny, kompetentny a jednocześnie stanowczy. Wszyscy inni lekarze z poradni mogą u tego lekarza pobierać lekcje pracy z pacjentem.

Świetny lekarz nie tuylko dla dorosłych ale tez ma niesamowite podejście do dzieci zawsze chodziłam do innej pani doktor i moja wizyta trwała 5 minut i tylko wciskała antybiotyki ostatnio trafiłam do pana Doktora i podejście wizyta badanie mojego dziecka przebiegło raz że bez płaczu mojej córci a dwa była to konkretna konsultacja oraz wizyta polecam naprawdę lekarz godny polecenia

Wciąż poszukujesz "Internista Wojkowice"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Julian"
ulica Generała Jerzego Ziętka 30
41-940 Piekary Śląskie
Jana III Sobieskiego 247 A/6
ulica Spokojna 19
42-580 Wojkowice
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRO-DENT"
Bohaterów Warszawy 13a/1
43-300 Bielsko-Biała