lekarz Michał Głyda

Serdeczne podziękowania za konsultacje, pomoc w załatwianiu medycznych zawiłości, za fachowość i szybkość działania, konkrety, empatię...Tak powinna działać cała służba zdrowia...a NFZ niech się uczy od Dr jak postępować z leczeniem pacjentów....jak skutecznie realizować procedury aby pacjent nie czekał wieki na zabieg czy operacje...Wielkie podziękowania !!!

Super lekarz z powołania. Bardzo uprzejmy i konkretny. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, dba i martwi się o każdego pacjenta. Bez zastrzeżeń Polecam

To super lekarz i bardzo miły człowiek. Jest kompetentny, rzetelny i bardzo ludzki. Potrafi rozmawiać z ludźmi nie robiąc z siebie wielkiego pana doktora. Jedyny minus to że jest trochę szałaputny ale mnie to nie przeszkadza bo ja jestem jeszcze bardziej.

Serdeczne podziękowanie za pomoc w konsultacjach na terenie kliniki.Bezceremonialna pomoc .Pozdrowienia!

Wspaniały lekarz który uratował mi życie:-)

Wspaniały lekarz który uratował mi życie:-)

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk