lekarz Michał Gorawski

Kardiolog

Bardzo dobry lekarz bardzo pomógł mojemu mężowi. Chodzimy do Pan doktora na prywatne wizyty zawsze wszystko wytłumaczy na spokojnie odpowie na każde zadane pytanie.

Nikomu NIE POLECAM kontaktu z lekarzem Górowskim. Nie obyty z ludźmi i dobrym zachowanim, niekulturalny, pozbawiony empatii, gburowaty - KOSZMAR. Mój tata przed samą Wigilią dostał zawału serca i trafił o szpitala we Wałbrzychu. Przy wypisywaniu go przyjechałam z mamą. Obie byłyśmy jeszcze przerażone tym, co się stało, w lęku o życie taty, zagubone. Jak przjął nas pan MIchał? Nie poprosił ani mnie ani mamy, abyśmy usiadły. Rozmaiwał z nami, patrząc w komputer OBRÓCONY PLECAMI!!!. Na moj pytania o przebieg leczenia i dalsze postępowanie odparł, że nie NIE MA CZASU I ŻEBYM SOBIE PRZECZYTAŁA DOKUMENTACJĘ. Na pytanie, kiedy ma czas, stwierdzil, ale, że on nie ma o czym z nami rozmawiać, bo tata zostaje wypisany. Potem nie wystawił L4, bo ponoć NIE WIEDZIAŁ JAK (praca za granicą) i twierdził, że tata w trakcie leczenia nie zgłaszał, że potrezbuje L, choć zgłaszał, a ponadto był po zawale serca!
Życzę panu Górowskiemu, aby doświadczyli od innych tego, co my od niego, kiedy sam bęzie w lęku o życie swoich bliskich.

Bardzo dobry kardiolog. Bardzo mi pomógł podczas mojego pobytu w szpitalu.Dokładnie wszystko wyjaśni. Dziękuję

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Miły, życzliwy, uprzejmy. Wszystko starannie wytłumaczy.. Polecam..

Kompetencja,wiedza,empatia, życzliwość.Wspaniały kardiolog. Dobrze,że jeszcze mamy takich lekarzy w Wałbrzychu.Dziękuję Doktorze za leczenie Taty .