Michał Górka

Hematolog

Gdybym mogła to ocenilabym Pana doktora na 10 ! Słucha pacjenta , od razu analizuje dane i robi notatki co zlecić , jakie badania , jest otwarty na sugestie , myśli całościowo i podchodzi do zdrowia pacjenta jak do ułożenia kostki Rubika , dąży do rozwiązania zagadek zdrowotnych , biegle włada angielskim i jest niezwykle ciepłym człowiekiem . To lekarz z powołania , mimo młodego wieku ma doświadczenie i tzw. nosa. Szczerze polecam .

Polecam Pana Doktora. Świetny lekarz, ma ogromną wiedzę, wszytsko bardzo dokładnie tłumaczy, przy okazji jest też przesympatyczny i zawsze uśmiechnięty.

Polecam Pana Doktora. Świetny lekarz, ma

Lekarz przesympatyczny, tłumaczy absolutnie wszystko i dokładnie, zleca wszystkie potrzebne badania, pyta o wszystko - żaden lekarz nigdy nie pytał mnie o tyle rzeczy, które mogły się łączyć ze sobą. Polecam każdemu wizytę u Pana doktora.

Dawno nie spotkałam lekarza, który rzeczywiście lubi swoją pracę, a do tego jest kulturalny i dobrze wychowany. Na wizycie został przeprowadzony wywiad oraz zostałam kompleksowo zbadana. Wszystkie zalecenia zostały mi zrozumiale przekazane. Polecam!