dr n. med. Michał Graniczka

Ginekolog

Pan doktor prowadził moją ciążę w 2016 roku. Po wizytach czułam się spokojna i zaopiekowana. Odpowiadał na każde pytanie, zawsze przygotowany do wizyty, punktualny i bardzo kompetentny. Odwiedził mnie na porodówce, a także po porodzie. Polecam wszystkim, także nieciężarnym!

Pan doktor to kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz. Wszystko bardzo szczegółowo tłumaczy, a pacjentka wychodzi z wizyty w pełni usatysfakcjonowana. Zdecydowanie polecam tego lekarza i zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na jego temat.

Już chyba wszystko zostało napisane. Pan doktor to wspaniały człowiek, rewelacyjny lekarz. Cierpliwy, sympatyczny i ludzki. Miałam dużo szczęścia, że trafiłam do niego kiedy zaszłam w ciążę. Mimo, że ciąża była zagrożona czułam się bezpieczna. W ciężkich chwilach potrafił rozładować atmosferę i uspokoić. Żałuję bardzo, że podczas pierwszej ciąży, która również była zagrożona - nie trafiłam do doktora Graniczki. Kiedy trafiłam do szpitala czułam, że jestem w dobrych rękach - doktor Graniczka przychodził i sprawdzał czy wszystko w porządku, szczegółowo informował o dalszym postepowaniu. Już podczas pierwszej wizyty podał numer telefonu komórkowego. Po porodzie również przychodził i sprawdzał czy wszystko jest ok. Polecam każdej kobiecie.

To lekarz jakiego życzę każdej kobiecie!

To lekarz jakiego życzę każdej kobiecie!

witam gorąco polecam dr. Graniczke kompetentny mily uprzejmy potrafi wysluchac powinien byc wzorem dla innych

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita