dr n. med. Michał Graniczka

Pan doktor uratował mi życie. 8 lat chodziłam po lakarzach i nikt nie wiedział co mi dolega. Dopiero Dotor Graniczka znalazł przyczynę bólu. Przeprowadził operację po której wszystkie moje dolegliwości minęły.I chodź od zabiegu minęło 5 lat nadal jestem pacjentką Pana Doktora i nie wyobrażam leczyć się u kogoś innego..... ZŁOTY CZŁOWIEK

Pan doktor prowadził moją ciąże oraz wykonywał cc rok po wcześniejszej cesarce. Dwa dni po cc byłam już w domu w pełni "na nogach". Polecam z całego serca jeśli ktoś ma wskazania do cesarskiego cięcia Pan doktor jest wybitnym specjalistą

Z całego serca polecam Pana doktora ,najlepszy lekarz z powołania.Ma duże doświadczenie,co można latwo zauważyć ,jest delikatny,wyrozumiały, za dużo nie mówi,jest konkretny ,zaangażowany I robi dobrze to co za co się podejmie.Bardzo delikatny,wysoka kultura osobista I konkret, po prostu czapki z głów.Jednym słowem polecam idźcie do niego I nawet się nie zastanawiacie.

Pan doktor prowadził moją ciążę w 2016 roku. Po wizytach czułam się spokojna i zaopiekowana. Odpowiadał na każde pytanie, zawsze przygotowany do wizyty, punktualny i bardzo kompetentny. Odwiedził mnie na porodówce, a także po porodzie. Polecam wszystkim, także nieciężarnym!

Pan doktor to kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz. Wszystko bardzo szczegółowo tłumaczy, a pacjentka wychodzi z wizyty w pełni usatysfakcjonowana. Zdecydowanie polecam tego lekarza i zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na jego temat.

Już chyba wszystko zostało napisane. Pan doktor to wspaniały człowiek, rewelacyjny lekarz. Cierpliwy, sympatyczny i ludzki. Miałam dużo szczęścia, że trafiłam do niego kiedy zaszłam w ciążę. Mimo, że ciąża była zagrożona czułam się bezpieczna. W ciężkich chwilach potrafił rozładować atmosferę i uspokoić. Żałuję bardzo, że podczas pierwszej ciąży, która również była zagrożona - nie trafiłam do doktora Graniczki. Kiedy trafiłam do szpitala czułam, że jestem w dobrych rękach - doktor Graniczka przychodził i sprawdzał czy wszystko w porządku, szczegółowo informował o dalszym postepowaniu. Już podczas pierwszej wizyty podał numer telefonu komórkowego. Po porodzie również przychodził i sprawdzał czy wszystko jest ok. Polecam każdej kobiecie.

To lekarz jakiego życzę każdej kobiecie!

To lekarz jakiego życzę każdej kobiecie!

witam gorąco polecam dr. Graniczke kompetentny mily uprzejmy potrafi wysluchac powinien byc wzorem dla innych

Gorąco polecam Pana Doktora. Prowadził moją ciążę i był przy porodzie. Podczas porodu wystąpiły komplikacje, ale Pan Doktor bez problemu przeprowadził odpowiedni zabieg i wszystko skończyło się dobrze. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego lekarza.

Moja rekonwalescencja jest długa, lecz nigdy nie spotkałam na swojej drodze tak kompetentnego lekarza. Zawsze miły, cierpliwy, w pełni zaangażowany, godny zaufania- jestem po prostu zachwycona, żaden lekarz dotychczas nie był tak wyrozumiały i dokładny. Jeśli miałam problem, wątpliwości mogłam dzwonić o każdej godzinie- pan dr Graniczka odebrał, wysłuchał, pomógł. Nigdy nie spotkałam się z takim lekarzem, który poświęca swym pacjentkom tyle czasu i uwagi. Będąc w szpitalu pytał o samopoczucie, w razie wątpliwości mogłam liczyć na rozmowę, zawsze odpowiadał na zadane przeze mnie pytania, nigdy nie czułam się zlekceważona. Jego osobowość, styl bycia, wysoka kultura osobista oraz podejście do pacjentów powinny być wzorem dla innych lekarzy.