dr n. med. Michał Grzyb

2,9
2,9
2,7

Radzę omijać tego lekarza szerokim łukiem, najgorsze doświadczenie w życiu. Absolutnie skandaliczne podejście do pacjenta i jego rodziny,

Ja jestem zadowolona z podejscia Pana doktora w dniu dzisiejszym. Empatyczny czlowiek. Wiedzial ze bolesny jest zabieg na wbite cialo obce pod paznokciem, zanim przystapil do jego usuwania- znieczulil mnie, upewnil sie ze znieczulenie dziala, potem wyjasnil jak robic opatrunki, zabezpieczyl odpowiednimi lekami. Nie podejmowal sie roboty na zywca. Nie mam zadnych zarzutow co do lekarza. Jesli chodzi o wizyte na SOR (dotyczy to wszystkich, ale tu mowimy o Szpitalu Sw. Barbary w Sosnowcu) to panel przy wejsciu decyduje ktory priorytet sie dostaje. Konsultacje, potem wypisywanie papierkow narzucone przez NFZ ...

Jesli chodzi o wizyte na SOR (dotyczy to wszystkich, ale tu mowimy o Szpitalu Sw. Barbary w Sosnowcu) to panel przy wejsciu decyduje ktory priorytet sie dostaje. Konsultacje, potem wypisywanie papierkow narzucone przez NFZ , w miedzyczasie przyjmowanie innych pacjentow bo zwykle nie jestesmy jedynymi. I niestety schodzi. Mam nadzieje ze ponownie nie przydarzy mi sie taki uraz. Jesli jednak by sie zdarzyl to mam nadzieje ze trafie ponownie do Pana doktora. Dziekuje.

Nie polecam ,omijać tego lekarza. Wogule omijać SOR w szpitalu górniczym Sosnowiec jakiś dramat. Żeby otrzymać pomoc trzeba spędzić kilka godzin.

Na sor bardzo niemily i niekompetentny. Nawet recepty wypisac nie potrafi - wypisal na 1 z 3 lekow. Po telefonie ze sie pomylil - zaprosil 2 dni pozniej (okropny bol kregoslupa, chodzilo o plastry z morfina). Omijac szerokim lukiem

Lekarz który chyba jest tam za karę, po ponad 10h jak go się spytało czy coś się ruszyło odpowiedź była taka " Jak coś nie pasuje to proszę sobie iść, szpitali jest wiele " A samo pisanie wypisu zajęło mu ponad 3,5h z czego co innego pisało na wypisie ,polecam omijać dalekim łukiem, a i jeszcze ma 100 specjalizacji i on wie najlepiej

Pacjent trafil na SOR, zostal po 9 godzinach i paru badaniach zostal poinformawany, ze moze isc do domu. w wypisie wpisal pan Grzyb ,ze pacjent wypisal sie na wlasne zadanie. Pacjentowi nie zostala udzielona nalezyta pomoc, pacjent trafil dwa dni pozniej do szpitala gdzie lekarze zlapali sie za glowe, ze nie zostal przyjety do szpitala odrazu tylko wypuszczony do domu. Szanowny panie Grzyb zycze panu takiej samej opieki zdrowotnej jaka pan funduje pacjentom.

Okropny lekarz. Niestety badał mnie na sorze. Niemiły, bardzo mało delikatny. Odniosłam wrażenie że sprawia mu przyjemność sprawianie bólu pacjentom. Wyglądało jakby był za kare na sorze. Nie polecam, unikajcie tego psełdo lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Fantastyczny kontakt z pacjentem, komunikatywny, kompetentny, cierpliwy i uprzejmy, właściwa diagnoza wg najlepszej wiedzy. Polecam Pana Doktora, to fantastyczny człowiek i lekarz. Pacjentka z SOR'u.

trafiłam niestety na tego pana na SOR-e . jest nieprzyjazny niemiły , bardzo niechętnie odpowiada na zadawane pytania. odniosłam wrażenie że pacjent go denerwuje . absolutnie nie polecam.

Lekarz godny polecenia. Dokładnie przeprowadzał badania, na gorąco informując mnie o przebiegu schorzenia. Oczywiście, właściwa diagnoza i skuteczne leczenie / długie, wielomiesięczne/, ale skuteczne. Panie Doktorze , dziękuję.