Michał Hajduk

Pediatra

Świetny fachowiec, leczę u niego dzieci od 6 lat, zawsze skutecznie dobiera leki, antybiotyki tylko w razie konieczności, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, nie spieszy się, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, moje dzieci go uwielbiają. A co najważniejsze, zawsze mogę do niego zadzwonić i otrzymać poradę.

Ja osobiście nie znam lepszego pediatry, moje dzieci leczy już 14 lat, serdecznie poleca bo naprawdę warto.

Ocena: Bardzo dobry Cudowny lekarz!!! Faktycznie antybiotyk podaje tylko i wyłącznie w sytuacji kiedy naprawdę jest potrzebny :) Co najważniejsze do swoich małych pacjentów podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Poziom jego wiedzy jest imponujący. Diagnozy są zawsze trafne i właściwe. Nas już ratował tyle razy, iż pozostaje mi tylko serdecznie mu podziękowac i polecić wszytskim mamom. Naprawdę drogie mamy jest to wspaniały lekarz, który pomoże naszym małym pociechom w każdej nawet bardzo kryzysowej sytuacji.

Ocena: Bardzo dobry

Zdecydowanie polecam! Mamy trójkę małych dzieci, które bardzo dużo chorowały i dopiero jak zaczęliśmy leczyć dzieci u dr Hajduka sytuacja uległa zmianie:) Muszę zaznaczyć, że nigdy nie przepisał im antybiotyku, potrafił wyleczyć je homeopatami. Wizyty przebiegały zawsze w bardzo miłej atmosferze, na każde pytanie była wyczerpująca odpowiedź. Jest jedynym pediatrą, którego mogę naprawdę polecić:)

Z czystym sumieniem moge polecić tego lekarza, odkąd do niego chodzimy z córkami praktycznie przestały chorować, zawsze można do niego zadzwonić i na szczęcie unika antybiotyków a dzieciaczki i tak zdrowieją :) Jest miły a córeczki w końcu nie boją się lekarza :)POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Żory"?

Rynek 19
Żory

Orzeszkowej 16

Jarzębinowa 70
44-240 Żory

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Na Rondzie"
ulica Aleja Wojska Polskiego 3c
Przychodnia "Elmed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością