Michał Hajduk

Najlepszy pediatra, leczy naszego syna, który jest autystą a także od niedawna córkę, ktòrej zmieniliśmy lekarza. Ufamy tylko jemu. Dziekujemy

Doktor Hajduk to bardzo kompetentny oraz przemily pediatra. Szybko mozna zauważyć że ma pasję do swojego zawodu oraz uwielbia dzieci. Świetnie się obszedł z moim 4-miesiecznym synem. Polecam gorąco!

Najlepszy pediatra jakiego mogliśmy spotkać. Jesteśmy bardzo zadowoleni, widać że kocha bardzo ta pracę, ma podejście do dzieci, do rodziców, umie wytłumaczyć w łatwy sposób diagnozy . Polecamy bardzo :)

Swietny lekarz z ogromnym doswiadczeniem I wiedza, zawsze wszystko dokladnie tlumaczy.To jedeny lekarz u ktorego moj synek nie placze I nie boi sie. Przyjezdzamy tylko na kontrole do Dr Hajduka Co kilka miesiecy kiedy jestesmy w Polsce. Szkoda ze nie mamy takiego lekarza na miejscu. Polecam serdecznoe Dr Hajduka wszystkim ktorzy sa zwollenikami naturalnych metod leczenia.

Świetny fachowiec, leczę u niego dzieci od 6 lat, zawsze skutecznie dobiera leki, antybiotyki tylko w razie konieczności, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, nie spieszy się, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, moje dzieci go uwielbiają. A co najważniejsze, zawsze mogę do niego zadzwonić i otrzymać poradę.

Ja osobiście nie znam lepszego pediatry, moje dzieci leczy już 14 lat, serdecznie poleca bo naprawdę warto.

Ocena: Bardzo dobry Cudowny lekarz!!! Faktycznie antybiotyk podaje tylko i wyłącznie w sytuacji kiedy naprawdę jest potrzebny :) Co najważniejsze do swoich małych pacjentów podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Poziom jego wiedzy jest imponujący. Diagnozy są zawsze trafne i właściwe. Nas już ratował tyle razy, iż pozostaje mi tylko serdecznie mu podziękowac i polecić wszytskim mamom. Naprawdę drogie mamy jest to wspaniały lekarz, który pomoże naszym małym pociechom w każdej nawet bardzo kryzysowej sytuacji.

Ocena: Bardzo dobry

Zdecydowanie polecam! Mamy trójkę małych dzieci, które bardzo dużo chorowały i dopiero jak zaczęliśmy leczyć dzieci u dr Hajduka sytuacja uległa zmianie:) Muszę zaznaczyć, że nigdy nie przepisał im antybiotyku, potrafił wyleczyć je homeopatami. Wizyty przebiegały zawsze w bardzo miłej atmosferze, na każde pytanie była wyczerpująca odpowiedź. Jest jedynym pediatrą, którego mogę naprawdę polecić:)

Z czystym sumieniem moge polecić tego lekarza, odkąd do niego chodzimy z córkami praktycznie przestały chorować, zawsze można do niego zadzwonić i na szczęcie unika antybiotyków a dzieciaczki i tak zdrowieją :) Jest miły a córeczki w końcu nie boją się lekarza :)POLECAM!!!