lekarz Michał Hoffman

Pediatra

najlepszy lekarz jakiego znam!ma podejście do dzieci stara się leczyć bez antybiotyków zawsze na posterunku nigdy nie odmawia pomocy polecam!

polecam!

Dr Hoffman jak zawsze na posterunku dzieci przy nim są otwarte i chętne do badań diagnozy zawsze w 10. Bardzo polecam.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Najlepszy pediatra jakiego znam, konkretny, miły, delikatny, z podejściem do dzieci, dokładnie tłumaczy co dolega dziecku, dlaczego tak się dzieje, jakie leki przepisuje i dlaczego właśnie te, dzieli się swoją wiedzą - co jest praktycznie niespotykane - zazwyczaj lekarze stawiają diagnozę, przepisują leki i na tym koniec, a Pan dr Hoffman wszystko dokładnie opisuje i tłumaczy. Jeszcze raz polecam!

Lekarz jakich mało, albo nawet on to jeden na milion. Podejście do dzieci wspaniałe i jak sam mówi on jest adwokatem dzieci i dobrze bo takiego wspaniałego lekarza w życiu nie spotkałam, mam nadzieje że za często nie będę miała powodów do kontaktów z Panem Hoffmanem ale jak idę do niego z córeczką to wiem że jest w dobrych rękach. Serdeczie polecam Pana doktora, przedewszystkim życze zdrowia.

Jestem mamą dwóch dorosłych już facetów, odkąd Pan dr. Michał roztoczył nad nimi opiekę przestali chorować.Super podejście do dzieci, olbrzymia wiedza, nie spotkałam lepszego pediatry w okolicy. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Chciałabym aby moi synowie leczyli swoje pociechy właśnie u Pana dr. Michała

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zielonka"?

Wojska Polskiego 26

Wyszyńskiego 7 bl.16/450