lekarz Michał Jankiewicz

Ginekolog

Doskonały lekarz zdecydowanie godny polecenia. Dzięki poświęceniu i zaangażowaniu, oraz szerokiej wiedzy Pana Michała, pomimo problemów z zajściem w ciążę, oraz utrzymaniem ciąży żona dotrwała do końca 39 tygodnia i teraz możemy się cieszyć z maleństwa.

Doskonały lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Swietny lekarz. Zawsze jest pod telefonem i cierpliwie wszystko tlumaczy. Nie ma za duzo czasu, ale pewnie zwiazane jest to z duza iloscia pacjentow, ktorzy chca miec tak dobrego lekarza. Polecam! Kasia

jestem w 7 miesiącu i od początku chodzę do dr Jankiewicza Michała. Jak na razie nie mam żadnych zarzutów co do jego pracy i kompetencji. Mam nadzieję, że do samego końca tak pozostanie. Pozdrawiam. anka.

kompetentny, podejmujący szybkie i trafne decyzje, podczas porodu pełny monitoring matki i dziecka. Polecam!

Fantastyczny lekarz, spokojny, bardzo dokładny i bardzo cierpliwy. To moja pierwsza ciąża wiec zadawalam mnóstwo pytań na które ZAWSZE dostałam wyczerpująca odpowiedz. Bardzo rzetelny, gdy trzeba zleca dodatkowe badania i w przystepny sposob tlumaczy ich cel. Co wazne - niemal zawsze odbiera telefon, a jak nie odbierze oddzwania. Gorąco polecam :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo