lekarz Michał Jankowski

Doktor Jankowski to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam styczność. Prawdziwy lekarz z idealnym podejściem do pacjenta. Pomógł mojej mamie w najgorszym okresie jej życia. Jestem mu bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i to, że jest po prostu wspaniałym fachowcem i dobrym człowiekiem.

Doktor Jankowski to lekarz z powołania, a w dzisiejszych czasach to rzadkość. Pacjenci mówią o nim "dusza człowiek", teraz już wiem dlaczego. Troskliwie opiekował się moim mężem za co bardzo mu dziękuję!

Miły, bardzo pogodny, niezwykle kompetentny i wartościowy lekarz z powołania, cierpliwość "święta". :) EW

Dziękujemy za operację i pobyt w klinice. Lekarz godny polecenia, kompetentny, serdeczny. Oby takich lekarzy było więcej.

Dziękujemy za operację i pobyt w klinice.
Lekarz godny polecenia, kompetentny, serdeczny. Oby takich lekarzy było więcej.

Wspaniały lekarz, kompetentny. Ma świetne podejście do pacjenta- jest bardzo pogodny, uprzejmy. Naprawdę P O L E C A M!:)

Bardzo uprzejmy i sympatyczny lekarz. Operował mnie (czerniak złośliwy) w styczniu. Mimo nawału pracy znalazł prawie pół godz. na rozmowę z moim mężem, żeby wytłumaczyć przebieg operacji i jej efekty. Dla pacjenta ma dużo wyrozumiałości i cierpliwości. Naprawdę lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą. Jest przy tym skromny i zawsze uśmiechnięty. Dziękuję Panie doktorze. Pozdrawiam. Anna Chrust.

Dziękuję Panie doktorze. Pozdrawiam. Anna Chrust.

Wspaniały bardzo zdolny lekarz, bardzo kompetentny, sympatyczny,wyrozumiały dla pacjentów. Cieszę się,że spotkałam takiego człowieka. Wdzięczna pacjęntka

Wdzięczna pacjęntka

Wspaniały fachowiec. Do chorego i jego rodziny podchodzi ze zrozumieniem, wytłumaczy, cierpliwie wysłucha. Bardzo kompetentny, posiadający szeroką wiedzę.Prawdziwy lekarz do którego mam zaufanie. Nidgy nie zbywa pacjenta. Drugi człowiek to dla niego najwyższa wartość. Dziekuję panie doktorze za uratowanie życia mojego męża. Jadwiga

Nie polecam tego lekarza.Dla znajomych był miły,uśmiechnięty itd...a dla ludzi czekających uczciwie w kolejce już niekoniecznie.Nepotyzm i kumoterstwo. Nie udzielił żadnych konkretnych informacji,zajęty prywatną rozmową telefoniczną...Stwierdził,że on tu nie ma nic do roboty.Aby zbyć pacjenta...

Nie spotkałam jeszcze takiego super lekarza. cierpliwy, spokojny.znajduje zawsze czas na pacjenta i spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Lekarz pełen kultury i szacunku dla drugiego człowieka. z dużą empatią i wiedzą. To bardzo ważne.