dr n. med. Michał Jarząb

Onkolog

Docent Michał Jarząb jest świetnym lekarzem onkologiem zajmującym się pacjentkami z rakiem piersi. Zależy mu na dobru pacjentek, dba o samopoczucie pacjentek, walczy razem z nimi o zdrowie i życie, przyspiesza badania ile tylko się da. Poświęca pacjentkom ile tylko może czasu. Informuje z wyprzedzeniem, jaką zastosuje terapię i jakie zleci badania. W pacjentce widzi przede wszystkim człowieka, co pozwala mu w pełni zaufać.

Dr Michał Jarząb to lekarz dzięki któremu moje życie z chorobą stało się spokojniejsze. Jego postawa wobec pacjenta jako człowieka jest zawsze na najwyższym poziomie. Trafiłam do dr Jarząba 6 lat temu, kiedy choroba wywróciła mój świat. Diagnoza którą postawił była jednoznaczna nowotwór złośliwy, ale w tej diagnozie było również ciepło, zrozumienie i empatia tak bardzo potrzebna pacjentowi, to dzięki niemu uwierzyłam że trzeba walczyć i udało się to już 6 lat a ja nadal pod opieką i pieczą dr. Jarząba. Każdej pacjentce polecam oddanie swojego życia w ręce dr. Jarząba z nim walka z chorobą mniej boli.

Lekarz, do którego kompetencji nie mam zastrzeżeń. ŚWIETNY fachowiec. Niestety ZAWSZE trzeba swoje odsiedzieć w oczekiwaniu na wizytę (nawet kilka godzin)... Klucz do zrozumienia kolejności przyjmowania pacjentów od wielu lat jest dla mnie tajemnicą. Może, jak sugerują niektórzy, tkwi on w prywatnych wizytach, z których nie mam zwyczaju korzystać.

Mimo, że z Panem doktorem spotkałam się tylko raz na wizycie prywatnej, z pełnym przekonaniem polecam tego specjalistę! Świetne podejście do pacjenta - cierpliwie, bez pośpiechu wszystko mnie i mojej mamie wytłumaczył, zasugerował dodatkowe leczenie, a przede wszystkim - nie pozbawił nadziei.

Lekarz, w kontakcie z którym pacjent czuje się komfortowo, dostrzegając duże zainteresowanie pacjentem, uprzejmość i empatię. Ocenę wiedzy merytorycznej, nam pacjentom jest trudno dokonać, ale osiągane wyniki i opinie innych pacjentów pozwalają na sformułowanie ,że jest to wiedza na najwyższym poziomie. Pacjentka z Częstochowy.

Byłam bardzo chora, inni lekarze nie dawali mi szans, dopiero doktor Wiesław Bal, który bardzo mocno zaangażował się w moje leczenie przywrócił mnie dosłownie do świata żywych. Bez niego nie udałoby mi się pokonać tej choroby. Doktor to człowiek ciepły, serdeczny i nie wyniosły - nie tak jak inni lekarze z oddziału. To prawdziwy doktor Judym, zawsze miał dla mnie czas, jest doskonale zorganizowany, nie spóźnia się i dlatego u niego nikt nie czeka w nieskończoność na wizytę, co przy tego rodzaju schorzeniach ma bardzo duże znaczenie . Pozostali pacjenci na oddziale także byli nim zachwyceni i polecali jako najlepszego specjalistę na oddziale. Panu Doktorowi serdecznie dziękuję, mam nadzieję że będzie wzorem dla pozostałych swoich kolegów. P.S. zamierzam zgłosić, jak tylko się zgodzi Pana Doktora do konkursu "lekarz roku" - bo na pewno na taki tytuł zasługuje.

Polecam!Każdemu życzę aby miał możliwość być prowadzony przez takiego lekarza.Mój problem nigdy nie został bez zlekceważony.Miałam możliwość rzetelnych uzyskania wyjaśnień, we właściwej atmosferze- co dla mnie jest wyjątkowo ważne i cenne.Nigdy nie korzystałam z wizyt prywatnych i nigdy nie odmówiono mi pomocy.Doktor jest osobą bardzo zagonioną ale zawsze doczekałam się wyjaśnienia mojego problemu( ja nie jestem pępkiem świata- można i warto poczekać).

Czy mogłabym otrzymać informację w jakich miejscach przyjmuje dr Jarząb? Może być prywatnie. Bardzo zależy mi na konsultacji.

To najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w życiu - świetny fachowiec, kompetentny, empatyczny, inteligentny i bardzo miły. W dużej mierze dobry przebieg mojego leczenia zawdzięczam jego opiece. Jest zagoniony lecz to wynika z dużej ilości osób, które chorują i chcą uzyskać informację na swój temat lub swoich bliskich. Ale nawet jak w danej chwili brakuje czasu zawsze znajdzie chwilę by wysłuchać pacjenta i wyjaśnić to co istotne dla procesu leczenia.

witam moge napisac ze jestem zadowolona z leczenia pozdrawiam

witam moge napisac ze jestem zadowolona z leczenia pozdrawiam