lekarz Michał Jędrasek

Najlepszy Pediatra w Pionkach i okolicach Bardzo miły i sympatyczny lekarz z powołania. Z tym ogromną wiedzą i zaangażowaniem

Najlepszy Pediatra w Pionkach i okolicach
Bardzo miły i sympatyczny lekarz z powołania.
Z tym ogromną wiedzą i zaangażowaniem

Najlepszy lekarz, jakiego znam. Zaangażowany, z super podejściem do dzieci i dorosłych. Szczerze polecam.

Doktor mega super człowiek. Lekarz ze świetnym podejściem do dzieci jak również do rodzica, wszystko dokładnie i powoli wytłumaczy, odpowie na każde nurtujące pytanie. Nic nie bagatelizuje. Nie wciska na siłę antybiotyków. Z całego serca polecam.

Świetny lekarz. Leczyłam się u dr Jędraska od małego brzdąca. Zawsze uśmiechnięty, miły i troskliwy. Uwielbiam!

Naprawde dobry lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci:-) Wszystko pieknie wytłumaczy:-) Oby więcej takich lekarzy było jak pan Michał!!!!

jest kompetentny, nie ma problemów z wizytami prywatnymi, o każdej porze można na niego liczyć, nie wpycha antybiotyków jak reszta lekarzy z pionek

sympatyczny,kompetentny, moja córcia Wiktoria go uwielbia. więcej takich lekarzy jak Pan Michał a będziemy się częściej uśmiechać. pozdrawiam

To jest ulubiony doktorek naszej córeczki Emilki. Jak miała pobieraną krew w laboratorium przez pielęgniarkę to na pomoc wołała nikogo innego tylko właśnie doktora Michała.

Wyjątkowo kompetentny człowiek, który nie bagatelizuje najmniejszych problemów zdrowotnych.Zawsze miły i z przyjaznym nastawieniem do dzieci.