dr Michał Józefowicz

Ponieważ przeprowadziłam się o 60 km dalej od Nakła ubolewam okropnie nad tym, że nie mogę w każdej potrzebie pojechać do Pana dr... Robię to jednak zawsze, gdy szykuje się poważna choroba! Serdeczny, wyważony, skupiony - słucha, na co skarży się pacjent i koryguje leki, jeśli za pierwszym razem nie pomogą (nie upiera się przy starych-znanych, korzysta z nowych rozw.)

miły, stara się pomóc,zawsze wysłucha, nie spieszy się, poświęca czas dla pacjenta

BARDZO DOBRY LEKARZ. SERDECZNIE POLECAM.

BARDZO DOBRY LEKARZ. SERDECZNIE POLECAM.

Maiłam robione badanie USG. Lekarz , który w sposób bardzo dokładny przepisuje leki.

Super lekarz ogólny; konkretny, proste niezawodne metody leczenia, bez wydziwiania.

To jest lekarz!!!!!Takich to dziś mało:)Z moim synkiem jeżdze tylko do dr Józefowicza zawsze trafi z diagnoza i lekami:)Czasem ma dziwny stosunek do mojego syna,ale ogólnie godny polecenia.Gdy jest potrzeba przyjmie w swoim domu albo i przyjedzie do pacjenta.Polecam serdecznie.

Stara,dobra szkoła lekarska.Kompleksowe podejście do pacjenta.Jedyny lekarz w mieście,który nie tylko słyszał o wirusie grypy,ale i potrafi go odróżnić od zakażenia bakteryjnego.DR Józefowicz-to dziecko(i dorosły) dobrze leczeni.Polecam.

Bardzo polecam wizytę u Dr. Józefowicza, ponieważ jest bardzo dobry, gdy córka choruje jadę tylko do niego, on wie co podać dziecku by wyzdrowiało. Może koszt jest, ale dla dziecka warto wydać ,by było zdrowe. Kiedyś byłam u zwykłego lekarza w przychodni i stwierdził zapalenie oskrzeli,ale po podaniu antybiotyku były wymioty i tak dwa razy się zdarzyło. Nie namyślaliśmy się długo i pojechaliśmy do Dr. Józefowicza, stwierdził ze to była grypa, i szybko wyzdrowieliśmy. Gdy chorujesz Ty lub Twoje dziecko nie czekaj, jedz natychmiast! POLECAM

Gdy chorujesz Ty lub Twoje dziecko nie czekaj, jedz natychmiast! POLECAM