dr n. med. Michał Kabacyj

Ortopeda, Traumatolog

Świetny lekarz, bardzo wesoły i serdeczny, cierpliwy. Operował mi dwa haluksy, pierwszy dwa lata temu a drugi w tym roku. Obie operacje zostały przeprowadzone w LuxMed w ramach NFZ. Taką opcję zaproponował mi sam lekarz. Z obu operacji jestem bardzo zadowolona.

Ostrzegam! Trafiłam do tego lekarza w Luxmedzie z 8 tygodoniową córką. Niestety lekarz stwierdził wadę / niedorozwój stawu biodrowego (symbol d) i zalecił ortezę Tubingera. Ponieważ wizyta była prywatna dlatego za ortezę zapłaciłam ok. 320 zł. Lekarz wskazał nam sklep gdzie mam ją zakupić (mały sklep na tyłach szpitala na Lindleya, może lekarz ma tam jakiś interes?!). Córka bardzo źle znosiła unieruchomienie. Przyszliśmy po tygodniu na kontrolę. Nagle lekarz stwierdził że jest lepiej bo z oceny biodra d , dostaliśmy 1b, ale nadal dziecko miało stale nosić ortezę. Mowa była, że ortezę dziecko może nawet nosić 8 tygodni. Wówczas coś mnie tknęło (poczytałam trochę w internecie) i poszłam jeszcze do 3 innych ortopedów. Każdy z nich wykluczył potrzebę noszenia ortezy. Biodro było zakwalifikowane jako "fizjologicznie niedojrzałe". W związku z tym podjęłam decyzję o zdjeciu ortezy. Całe szczęście dziecko ja nosiło tylko niecałe 2 tygodnie! Lekarz popełnił wielki błąd unieruchamiając dziecko. Uważam, że jest bardzo niekompetentny (ale robi wrażenie profesjonalisty). Gdybym go posłuchała dziecko miałoby zahamowany rozwój i inne konsekwencje unieruchomienia. Wszystkim odradzam!!! Dziś byłam na kontroli i oba biodra są super!

Znakomity specjalista, wybitny fachowiec. Świetne podejście do dzieci, doskonałe zrozumienia rodziców. Zawsze punktualny, nie spieszy się podczas badania, odpowiada na wszelkie pytania, wyjaśnia wszelkie niejasności. Ponadto bardzo kulturalny. Jeśli pojawiają się jakieś niejasności w zdrowiu i funkcjonowaniu dziecka zaleca szereg badań. Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia.

ZDECYDOWANIE POLECAM tego lekarza - super podejście do dziecka (miły, delikatny, podczas badania USG maluszek nawet nie zapłakał) oraz do rodziców - ponieważ nasz maluszek miał dysplazję wszystko dokładnie wytłumaczył, odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości. Gorąco polecam wszystkim rodzicom.

doktor KABACYJ to jeden z najlepszych lekarzy jakich kiedykolwiek widziałam.jego podejście do pacjentów jest godne polecenia ,właśnie jemu zaufałam i powierzyłam swoje dziecko .pozdrawiam serdecznie ,Elżbieta Żywica

Najwspanialszy człowiek na w Świecie lekarskim 100% specjalista

Najwspanialszy człowiek na w Świecie lekarskim 100% specjalista

Jego podejście do dzieci powinno być podawane za przykład każdemu lekarzowi mającemu kontakt z maluszkami. Nasz Kuba nawet nie wie kiedy jest badany - doktor cały czas zachowuje się tak, że Mały myśli, że się bawią. Bardzo uprzejmy, wszystko tłumaczy, nie jestem lekarzem, więc nie wiem tego z całą pewnością, ale wydaje się bardzo kompetentny i budzi zaufanie.

Kompetentny lekarz godny polecenia Bardzo kompleksowo podchodzi do zabiegu jaki przygotowuje i dokładnie tłumaczy pacjentowi na czym polegac będzie zabieg.

Kompetentny lekarz godny polecenia

Bardzo kompetentny i rzeczowy. Ma bardzo dobre podejście do dzieci.

Bardzo kompetentny i rzeczowy. Ma bardzo dobre podejście do dzieci.

Witam Z czystym sumieniem polecam tego ortopedę. Dzieki niemu moje dziecko chodzi, syn miał problemy z biodrami. Bardzo go polecam bo to jeden z sensowniejszych lekarzy, który ma pojęcie o medycynie, i naprawdę pomaga dzieciom.

Witam