lekarz Michał Kalita

Przesympatyczny,rzeczowy lekarz.Pełen profesjonalizm - jak powiedział że nie będzie boleć , tak nie bolało ! Zasłużenie znany poza granicami lubelszczyzny co widać na oddziale Szpitala w Janowie Lub. A.F Częstochowa

Koszt w/w był aktualny ponad rok temu, obecnie nie wiem ile kosztuje wizyta. Ogólnie polecam.

wyjaśni wszystko co trzeba, odpowie na każdy pytanie, nie owija w bawełnę, kiedy jest ryzyko powrócenia urazu mówi jak go unikać i ile czasu, dokładnie obejrzy badania bez względu na ilość, a USG uznaje tylko od 4lekarzy w Polsce więc zna się na rzeczy bo mało jest dobrym lekarzy w tej sprawie... ja miałam uraz kolana i bałam się pierwszej wizyty bo jak wykręcali mi i naciskali to bolało cholernie ale on od razu powiedział że mam mu zaufać i jeśli będzie boleć to od wycofa się i nie będzie "męczył" mojej nogi i tak było. w 100% NAJLEPSZY!!!

Bardzo sympatyczny, potrafi doradzić i pokierować pacjenta, polecam.

Bardzo sympatyczny, potrafi doradzić i pokierować pacjenta, polecam.

bardzo dobry specjalista! godny polecenia kazdemu kto ma problem!

bardzo dobry specjalista! godny polecenia kazdemu kto ma problem!

Potwierdzam to co mówili moi przedmówcy. Lekarz wprost mistrzowski. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

podejscie do pacjeta bardzo miłe i profesjonalne

podejscie do pacjeta bardzo miłe i profesjonalne

Bardzo,bardzo miły,kompetentny.Świetny kontakt z dziećmi.Aż przyjemnie popatrzeć jak się potrafi z nimi obchodzić.\polecam go jak najbardziej.

Lekarz rewelacyjny zajmował sie moją córką super podejście do dzieci polecam wizyty u niego bezproblemowy kontakt telefoniczny widać że robi to co lubi :)

Polecam z całego serca:)bardzo miły i wyrozumiały,kompetentny i godny zaufania.Myślę,że poświęca się bardzo pracy.