lekarz Michał Klapuch

Bardzo słaby okulista, nadrabiający nieszczerą uprzejmością i swojskim podejściem do pacjenta. Niekompetentny i wprowadzający w błąd, zaprzeczający wcześniej wystawionym diagnozom. Co innego mówi, co innego robi. Jeśli masz poważniejsze problemy ze wzrokiem i potrzebujesz fachowej pomocy, unikaj. Szkoda czasu i zdrowia...

Latami ja i 2 dzieci bylismy pacjentami dr klapucha. Dobrze , ze cos mnie tknelo...corka powazna wada wzroku i wciaz ...bez zmian mówił p. Dr...a corka gorzej widziala...okazuje się, ze to, co miwil p. Dr to bzdury... corka ma podejrzenie stozka i wreszcie zmienione wartosci szkieł i widzi.... ostrzegam aby byc czujnym ....

Od lat cala moja rodzina leczy sie u Pana Doktora. Zawsze perfekcyjny! Mysle , ze czasem my mamy jakies oczekiwania co do traktowania rodem z "Lesnej Gory" lub amerykanskich seriali. Bardzo serdecznie dziekuje za caloksztalt dotychczasowej opieki!

Dzięki pozytywnym opinią dla tego lekarza, na tej stronie skorzystałam z jego usług. Z przykrością muszę stwierdzić że nie wiele brakowało a mogłoby mnie to wiele kosztować. Lekarz nie wykrył oczopląsu w lewym oku tylko przepisał okulary. Po konsultacji z lekarzem z vision express postanowiłam skonsultować się z kliniką okulistyczną w Katowicach tam okazało się że gdybym zakupiła okulary przepisane przez Pana Michała mój wzrok mógłby się znacznie pogorszyć.

Kompetentny,konkretny,uprzejmy,przystojny,nie cwaniakuje i zawsze ma czas.Lubiany lekarz wśród pacjentów,zauważyłam.Osobiście mogę polecić a jestem osobą negatywnie nastawioną do polskiej służby zdrowia...

Bardzo uprzejmy lekarz.Pana doktora Klapucha,poleciła mi koleżanka i nie zawiodłam się.Wytłumaczył mi wszystko co i jak, kiedy inni lekarze nazwali mnie "histeryczką",Pan doktor poświęcił mi bardzo dużo swojego czasu a nie,jak niektórzy,byle zbyć.

To jest prawdziwy lekarz z powołania,przykłada się do pracy.W dodatku jest bardzo uprzejmy i rozmowny, wyjaśni każde pytanie.By nie Pan doktor,to do dziś się męczę z moją coraz bardziej pogłębiającą się wadą.Dziękuję za słowa otuchy,pocieszenia a przede wszystkim za pomoc.-Pacjentka z Katowic

Pan doktor bardzo pomógł mojemu 8 letniemu synowi,za co jestem ogromnie wdzięczna.Podejście do pacjenta,dzieci,osób starszych,rewelacja.

Doktor Klapuch jest bardzo miłym,kompetentnym lekarzem.Poświęca dużo czasu pacjentowi,lubi pożartować dzięki czemu,wizyta wygląda jak rozmowa z dobrym kolegą.Lekarz z powołania,do tego bardzo przystojny więc zdecydowanie POLECAM.

lekarz godny polecenia. po przeprowadzeniu badań w trakcie których był bardzo miły i uprzejmy zdiagnozował wadę u mojej córki, odpowiadał rzeczowo i wyczerpująco na wszystkie moje pytania, nie ignorował żadnych moich sugestii, bardzo kompetentny.