dr n. med. Michał Kokot

Endokrynolog

Byłem u tego profesora. Bardzo dobry lekarz. Fachowe podejście, olbrzymia wiedza i co ważne w 3 specjalizacjach. Polecam.

Pomyłka. Dr. bardziej zainteresowany leczeniem niż zdrowiem pacjenta.Biznes na pierwszym miejscu.Nie polecam.Prywatnie więcej nie skorzystam.

Pan doktor przeprowadził bardzo dokładny wywiad, również odnośnie chorób towarzyszących, skrzętnie wszystko zanotował, przejrzał wyniki badań, przepisał odpowiednie lekarstwa i wyznaczył kolejna wizytę. Z wizyty jestem zadowolona, dostałam bardzo jasne wytyczne odnośnie leczenia. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Doktor jest świetnym człowiekiem i ma doskonałe podejście do pacjentów. Zawsze miły i uśmiechnięty. Widzi w pacjencie drugiego człowieka, a nie przypadek. Duża wiedza i doświadczenie uzupełniają pozostałe zalety doktora. Szczerze polecam wszystkim zatroskanym o swoją tarczycę (i nie tylko)! Nie jestem w stanie opisać, jak bardzo pozytywnie jestem zaskoczona. Polecam wszystkim, którzy będą potrzebowali leczenia u dobrego endokrynologa.

Chodzę do doktora z nfz'u do poradni na Ochojcu, od dwóch lat - odkąd zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy. Jestem niezadowolona z opieki zdrowotnej ponieważ: wizyta trwa około 5 min, a czeka się nawet i 3 godziny w kolejce, gdybym się nie doprosiła usg tarczycy to do dziś nie wiedziałabym że mam trzy guzy na tarczycy (później od innego lekarza dowiedziałam się że są to torbiele), wizyta odbywa się w milczeniu, lekarz zadaje tylko kilka pytań (czy ciśnienie w porządku, czy przytyłam), podczas wizyty czuje napięcie choćby był zły na mnie że w ogóle przyszłam do niego, a jeśli próbuje o coś zapytać czy powiedzieć o jakiejś innej dolegliwości - zbywa mnie, trzeba się o wszystko prosić i wiercić "dziurę w brzuchu", żeby czegokolwiek się dowiedzieć. Około pół roku temu odstawiłam leki przepisane przez lekarza ponieważ leczenie nie przynosiło praktycznie żadnych efektów, po pół roku wykonano mi badania po czym okazało się że moje TSH jest w normie... wiec wyszło na to że nie potrzebnie 1,5 roku brałam lekarstwo i nastąpiło "cudowne uzdrowienie". Już więcej nie wybiorę się do tego lekarza, odradzam!

Moja mama leczy się już jakis czas u doktora prywatnie . Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia. Nie dość, że Pan doktor jest bardzo rzetelnym fachowcem, ma też dobre podejście do pacjenta. Jest bardzo serdeczną osobą wprowadzającą miłą i spokojną atmosferę. Najważniejsze że naprawdę poświęca dużo uwagi pacjentom, nie odmawia konsultacji i zawsze można się z nim skontaktować w nawet nagłych sytuacjach. Jest osobą wartą polecenia, dobrze reprezentująca swój zawód.

Moja żona jest pacjentką doktora od 3 lat. Doktor jest świetnym specjalistą, zawsze udziela rzeczowych informacji na temat mechanizmów choroby i sposobach leczenia. Jest bardzo inteligentny i stawia trafne diagnozy oraz potrafi dobrać właściwe leki, co w przypadku pacjenta jest rzeczą najważniejszą.Jest lekarzem godnym polecenia.

Przychylam się do większości POZYTYWNYCH opini na temat doktora Kokota. Spokojny, rzeczowy i świetny specjalista. Po przebadaniu skierował na dodatkowe badania. Uważam, że jest godnym zaufania lekarzem. Goroąco POLECAM !!!

Wspaniały lekarz. Jestem jego pacjentem od 5 lat i ciężki stan mam już za sobą. Dokładna analiza stanu pacjenta i trafne diagnozy to podstawowy atut doktora. Polecam doktora Michała Kokot - jest to lekarz z powołania.

Lekarz traktuje pacjenta profesjonalnie,w sposób rzeczowy wyjaśnia mechanizmy choroby oraz sposób postępowania i leczenia.