lekarz Michał Kołodziejak

Chirurg ogólny

W sobotę byłam z 90 letnią Mamą na SORze w szpitalu.Jestem zachwycona tym lekarzem. Nie czułam się jak intruz. Bardzo godny polecenia, zaufania. No i faktycznie bardzo przystojny, dowcipny. Gdyby takich lekarzy było więcej to świat byłby piękniejszy. Dziękuję Ci Panie Doktorze.!

Lekarz z powołania. Rzetelnie i sumiennie zajmuje się swoimi pacjentami. Zawsze znajdzie chwilę na rozmowę z pacjentem, czy jego rodziną. Nie trzeba go nigdzie szukać, sam często zagląda do swoich podopiecznych. Konkretny, fachowy. Gdyby w szpitalach było więcej tak kompetentnych i empatycznych lekarzy na pewno przestalibyśmy narzekać na służbę zdrowia.

Prawdziwy lekarz z powołania. Dawno nie miałem kontaktu z tak kompetentnym, uprzejmym i empatycznym lekarzem. Przypomina senatora dra E.Wiszniewskiego, twórcy nowoczesnego szpitalnictwa w Siedlcach, który po 40 latach pracy lekarskiej dorobił się jedynie wdzięczności pacjentów i szacunku kolegów.

Trochę zabiegany ale za to wściekle przystojny. Warto choćby rzucić okiem na ciacho ukryte za niepozornymi okularkami z grubymi oprawkami.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Siedlce"?

Przychodnia " Żaczek "
10-Lutego 15