lek. dent. Michał Korzan

Leczenie u Pana doktora to przyjemność. Niezwykła dokładnośc i dbałośc o pacjenta dają mi poczucie że jestem w najlepszych rękach.

Zastanawiałam sie czy umieszczac tu opinie o doktorze bo i tak trudno sie juz do niego dostac i dlugo sie czeka na wizyte, ale dobrych lekarzy trzeba chwalic, a P. Korzan jest bardzo milym i przede wszystkim bardzo dokladnym lekarzem. Wzbudza zaufanie i tak naprawde podczas wityzy mozna sie przespac, bo pan doktor dba aby nawet przez chwile pacjent nie czul dyskomfortu. Polecam

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, mega cierpliwy, MEGA dokladny, wyleczy nawet najbardziej bojącego się pacjenta. A co najważniejsze leczy zęby tak, ze nie trzeba po roku poprawiać, super lekarz polecam

Zdecydowanie polecam - pełny profesjonalizm i bezboleśnie!

Zdecydowanie polecam - pełny profesjonalizm i bezboleśnie!

Profesjonalne podejscie naprawdę polecam, ja jak i znajomi są bardzo zadowoleni.

Bardzo cierpliwy, skrupulatny specjalista. Przy tym bardzo sympatyczny i wyrozumiały dla strachliwego pacjenta ;)

Bardzo dobry specjalista. Godny polecenia:)

Bardzo dobry specjalista. Godny polecenia:)

Bardzo fajna klinika, a dr Michał pozytywnie mnie zaskoczył podejściem do pacjenta i dużym doświadczeniem. Leczy z mikroskopem, więc ma się wrażenie, że nic nie umknie mu uwagi:) Jest cierpliwy i spokojnie odpowiada nawet na najbardziej upierdliwe pytania - a takie były, bo niełatwy ze mnie pacjent;)