dr Michał Kowalczewskidr Michał Kowalczewski - zdjęcie profilowe

dr Michał Kowalczewski

Medycyna estetyczna, Flebolog

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Uczestnik licznych Kongresów Medycyny Estetyczej i Konferencji Naukowo – Szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Polecam leczenie u dr Michała Kowalczewskiego. Tutaj znalazłam wszystko to, czego szukałam. Pełen profesjonalizm. Wysoka kultura osobista lekarza. Ogromna wiedza, którą Pan doktor potrafi przekazać w taki sposób, że jest ona zrozumiała dla pacjenta. Zaangażowany, komunikatywny, bardzo życzliwy i empatyczny. Godny zaufania. Świetny lekarz.

Polecam! Kompetentny lekarz przy okazji bardzo miły. Zawsze poświęca odpowiednią ilość czasu, rozwiewa wszystkie wątpliwość. Jak zabiegi laserowe na żylaki to tylko dr Michał Kowalczewki.

Wykonałam u dr Kowalczewskiego korekcję odstających uszu. Uważam, że lekarz potrafi bardzo dobrze przygotować pacjenta do operacji oferując swoją wiedzę i zaangażowanie. Dr Kowalczewski wyjaśnił mi na jakie efekty mogę liczyć, na czym polegać będzie operacja, jak będzie wyglądać rekonwalescencja i co może ale nie musi spotkać nas po drodze, a także jak wyglądać będą nasze działania w odpowiedzi na konkretne możliwe sytuacje. Od pierwszej do ostatniej wizyty czułam się w 100% zaopiekowana. Raczej należę do osób, które bardzo przeżywają nowe doświadczenia więc tym bardziej cieszę się, że udało mi ...

Raczej należę do osób, które bardzo przeżywają nowe doświadczenia więc tym bardziej cieszę się, że udało mi się znaleźć lekarza nie tylko dobrego w swej dziedzinie ale też z rewelacyjnym podejściem do pacjenta i ogromną cierpliwością. Spokój lekarza i jego pewność zarówno w działaniach jak i przekazach kierowanych do pacjenta wpłynęły pozytywnie na mój spokój zarówno podczas operacji jak i w okresie rekonwalescencji.
Zarówno podczas operacji jak i każdej wizyty czułam się komfortowo, nigdy nie odczułam wyższości lekarza. Dr Kowalczewski chętnie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości w sposób bardzo przystępny. Jest empatyczny i zaangażowany. Po trzech miesiącach od operacji z pełnym przekonaniem mogę polecić dr Kowalczewskiego, jestem zadowolona z efektów oraz całokształtu współpracy z lekarzem.

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Poświęcił mi naprawdę dużo czasu bo miałam setki pytań. Naczynka zamykał bardzo dokładnie. Trafiłam do niego z polecenia i wiem, że to nie ostatnia wizyta. Zna się na swojej pracy a przy tym jest niezwykle sympatyczny. Widać że lubi to co robi.

Wykonywałam u Pana doktora zabieg skleroterapii oraz zamykania naczyń. Zabieg i podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Pan doktor jest empatyczny, z dużą wiedzą, dokładnie tłumaczy pacjentowi proces leczenia.

Jestem wdzięczna losowi, że po latach biegania od lekarza do lekarza w końcu trafiłam do kogoś godnego zaufania. Pomimo tego że Pan doktor jest stosunkowo młody to nigdy nie spotkałam się z taką wiedzą i zaangażowaniem. Nic dziwnego, że do doktora skierował mnie Pan profesor. Świadczy to między innymi o tym, że nawet starsi doświadczeniem koledzy, darzą Pana doktora ogromnym zaufaniem. Ja osobiście trafiłam do doktora z kwestią popękanych naczynek. Lasery którym się wcześniej poddawałam nie dawały prawie żadnych rezultatów. Doktor Kowalczewski rozpoczął terapię od usg a potem skleroterapii. Teraz jesteśmy na etapie kosmetycznym już. Mogę śmiało powiedzieć, że doktor to prawdziwy fachowiec. Dziękuję