lekarz Michał Kozioł

Ortopeda, Traumatolog

2,9
2,9

Bufon, a nie lekarz byłem na wizycie prywatnie i już więcej do niego nie pójdę zadufany w sobie, zbywający pacjenta liczą się tylko dla niego pieniądze za 3 minuty wizyty 120 zł i właściwie nic się nie dowiedziałem na temat mojej dolegliwości.

W pełni zgadzam sie z negatywnymi opiniami,wizyta z zastepstwie za innego lekarza.Brak poszanowania dla pacjenta,kwestionuje rozpoznania choroby przez innego lekarza,nie kieruje na zadne badania np.rezonans-bo,, nie ma takiej potrzeby jak mozna ruszac kończynami a jak cos boli to trzeba cwiczyc,,.Z takim podejsciem to nie ma sensu odwiedzac tego lekarza,szkoda czasu.

buc jakich mało nigdy nie polecam tego lekarza brak szacunku do pacjenta. wizyta była pierwsza i ostatnia

Buf buf buf, koła w ruch... Jeśli krytykujecie to uzasadnijcie... bo inaczej wasze opinie świadczą tylko o Was. W moim przypadku - wizyta krótka i konkretna. Zastosowana terapia, przepisane leki oraz zalecena co do rehabilitacji przyniosły u mnie świetny efekt (rozwalilem sobie noge na schodach). W sumie 3 wizyty. Życzmy sobie samych takich lekarzy. Kompetencje - nie boli, nie bylo powikłań uzyskałem odpowiedzi na swoje pytania co do czasu ect. Kompleksowość - ok Tłumaczenie - do końca życia zapamietam po co jest heparyna Ilość czasu - wizyta spokojna, ale o ...

Kompleksowość - ok
Tłumaczenie - do końca życia zapamietam po co jest heparyna
Ilość czasu - wizyta spokojna, ale o glupotach to gadam z kumplami na piwie..
Uprzejmość - kulturalny to najlepsze słowo
Godny polecenia - tak.

Byłam u Pana doktora dwa razy raz w roku chyba 2009 i teraz w maju.Mam wrazenie,że to dwie inne osoby.Miałam obawy,że znowu będe potraktowana przedmiotowo a Pan doktor będzie opryskliwy i chamski.Jednak byłam mile zaskoczona-kompetencja,uprzejmość dokładnie wszystko tłumaczył skierował na badaniana i z wynikami na kontrolę.POlecam tego Pana Doktora :) naprawdę się zmienił :)

Bardzo rzetelne podejście do tematu. Wnikliwy wywiad i badanie fizykalne. Dodatkowo skierowania na badanie jak USG czy rezonans co pozwoliło zdiagnozować problem. Dodatkowo skierowania na rehabilitację. Duży pozytyw:)

Nie rozumiem tych negatywnych opinii....może to jakieś wybujałe wymagania naszych rodaków....byłam dzisiaj po raz pierwszy u Pana Doktora-jest niezwykle kulturalny i uprzejmy, przeprowadza wnikliwy wywiad, bardzo dokładnie bada. Nie spieszy się, poświęca pacjentowi naprawdę dużo czasu. Ponadto sam od siebie chętnie daje skierowania na RTG czy rezonans, czego inni lekarze unikają. Polecam w 100%!!

Trafiłam przypadkiem na tego lekarza, serdecznie polecam, bo tak szczegółowo i tak dużo czasu na wytłumaczenie dolegliwości nikt nie poświęcił swego czasu. Sprawdził się w 100 % i mogę zacząć leczenie córki od konkretnej diagnozy, a nie odesłana poraz kolejny z kwitkiem.

bufon i despota poprzewracalo mu sie pod zrytym beretem nikomu nie polecam

bufon i despota poprzewracalo mu sie pod zrytym beretem nikomu nie polecam

tylko pieniazki liczy,mało wywiadu moze jakies pytania .Dziekuje bylem 1 i ostatni raz