lekarz Michał Krawczyński

Pan Michał jest utalentowanym lekarzem i ciepłą osoba. Od pierwszej wizyty, wzbudził moje zaufanie i wiedziałam, że mu powierzę mój przypadek. Wspierał mnie od pierwszej wizyty, aż do ostatniej. Przed operacją przyszedł do mnie, gdy się stresowałam i po był też ze mną w kontakcie mailowym. Mój przypadek nie był łatwym, puchłam i skóra nie była cienka, a nos wymagał radykalnej zmiany, ale zastosował on takie techniki, by osiągnąć zamierzony efekt. Nie mogę nie wspomnieć tu jego visual aesthetics. Nos 'pasuje' do mojej twarzy, jest symetryczny i wyrzeźbiony, ma też tip dip. Wygląda naturalnie i jest po prostu perfekcyjny. Świetnie mi się oddycha i przestałam pochrapywać. Pan Michał zmienił moje życie i moja pewność siebie - jestem szczęśliwa. Będę mu zawsze wdzięczna i cieszę się ze to on był moim lekarzem. Polecam go, bo pomijając jego wspaniała osobowość, jest bardzo utalentowany i zapasjonowany swoją pracą. Jeśli powierzycie mu swój nos, zmieni się wasze życie :)

1.5 roku temu robilem u dr. Krawczynskiego nos i uszy za jednym zamachem, efekt koncowy taki jak na symulacji zatem polecam go jak najbardziej!

Dokładnie tydzień temu miałam wykonywaną operację plastyczną u Dra Michała Krawczyńskiego.Był to zabieg rekonstrukcji nosa.Przez dłuższy czas szukałam specjalisty,ktory podejmie się zabiegu.Już na pierwszej wizycie lekarz okazał się bardzo kompetentny i życzliwy.Zabieg trwał ponad 3 godziny w prywatnej Klinice,gdzie wszystko było dopięte na ostatni guzik.Bardzo bałam się efektu końcowego,ponieważ mój ubytek nosa był znaczny.Jednak Dr Krawczyński okazał się niesamowitym perfekcjonistą i stanął na wysokości zadania. Każdy kto zastanawia się nad wyborem odpowiedniego chirurga - gorąco polecam Dra Krawczyńskiego wraz z Jego personelem.Dzięki Niemu odzyskałam dawną pewność siebie.Panie Michale , dziękuję ...

Dokładnie tydzień temu miałam wykonywaną operację plastyczną u Dra Michała Krawczyńskiego.Był to zabieg rekonstrukcji nosa.Przez dłuższy czas szukałam specjalisty,ktory podejmie się zabiegu.Już na pierwszej wizycie lekarz okazał się bardzo kompetentny i życzliwy.Zabieg trwał ponad 3 godziny w prywatnej Klinice,gdzie wszystko było dopięte na ostatni guzik.Bardzo bałam się efektu końcowego,ponieważ mój ubytek nosa był znaczny.Jednak Dr Krawczyński okazał się niesamowitym perfekcjonistą i stanął na wysokości zadania. Każdy kto zastanawia się nad wyborem odpowiedniego chirurga - gorąco polecam Dra Krawczyńskiego wraz z Jego personelem.Dzięki Niemu odzyskałam dawną pewność siebie.Panie Michale , dziękuję !

Pan Doktor Michał Krawczyński podjął się wykonania poprawki po trzech wcześniej wykonanych operacjach korekty nosa przez łódzkiego lekarza dr n. med. Lucjan Cezarego Peszyńskiego-Drews. Dlatego podjęcie decyzji o kolejnej czwartej operacji było dla mnie trudne i trwało kilka lat, po prostu się bałam. Szukałam długo najlepszego lekarza, szukałam opinii w Internecie, ale również dopytywałam się laryngologów, u których się leczyłam wcześniej. Polecono mi doktora Krawczyńskiego i po pierwszej wizycie nabrałam do niego zaufania, ale po moich złych doświadczeniach szukałam potwierdzenia dokonania najlepszego wyboru. Ostatecznej pewności nabrałam po otrzymaniu opinii i rekomendacji przez profesora Niemczyka z Warszawy u którego byłam na konsultacji. Profesor powiedział, że w moim przypadku najlepszym specjalistą, z najlepszym doświadczeniem będzie Pan Michał Krawczyński! Ucieszyłam się, że tym razem dobrze trafiłam z wyborem.
Dzisiaj mijają 3 miesiąc od operacji prostowania przegrody nosa, rekonstrukcji wierzchołka nosa i przedniej części grzbietu nosa z użyciem własnej chrząstki pobranej z przegrody nosa oraz konchoplastykę małżowin dolnych w znieczuleniu ogólnym. Polecam wszystkim pomoc i usługi Pana doktora. Doktor jest profesjonalistą w każdym calu, dokładnie bada i wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, przygotowuje symulacje komputerową, do tego jest miłym człowiekiem, któremu można zaufać. Operację miałam w prywatnej klinice Salve Medica w Łodzi – warunki świetne i jeszcze lepszy personel. Moja operacja trwała długo ok 3,5 h., ale efekt jest cudowny. Po operacji czułam się dobrze, nieznaczny ból dokuczał mi przez kilka dni, na twarzy były średniej wielkości wylewy podskórne, które w ciągu 3 tygodni zniknęły całkowicie. Wyglądam świetnie i mogę nareszcie oddychać nosem. Wyglądam tak jak powinnam wyglądać zawsze – naturalnie.

Miałam operację plastyczną nosa 2 lata temu. Dr bardzo uprzejmy, symulacja wyglądała świetnie. Dra widziałam tylko podczas robienia zdjęć do symulacji. Przed samą operacją przygotowywał mnie personel do czasu podania narkozy. Następnego dnia po operacji odwiedził mnie inny lekarz. Opatrunek zdejmowała jeszcze inna osoba. Personel kliniki bardzo miły, dobrze się tam czułam. Wygląd nosa odbiega jednak od symulacji. Widać mały garb i nos zrobił się zadarty. Mimo tego i tak cieszę się, że poddałam się operacji. Wyglądam lepiej niż przed.

Pan doktor robił u mnie operacje nosa półtora roku temu. Miałam garba i nos był skrzywiony na bok. Nie mogłam oddychać i często bolała głowa. Doktor wysłał mnie najpierw na tomografie a potem zrobił mi symulacje ze zdjęć zrobionych na wizycie. Termin ustaliłam szybko i operację i znieczulenie zniosłam dobrze - nic mnie nie bolało i nie rzygałam ;). podobno było dużo do roboty bo jeszcze doszły chore zatoki. Wyszło SUPER! Ostatnio zadzwoniłam i chciałam sobie skrócić czubek. Doktor zrobił mi to za darmo. Jestem super wdzięczna i zadowolona. Barzdo polecam!

Jeśli chodzi o podejście Pana Doktora do pacjenta, to w pełni zgadzam się z przedmówcami - Pan Doktor jest bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy przebieg leczenia/zabiegu. Niestety, w moim przypadku operacja nosa nie zakończyła się zapowiadanym rezultatem. Późniejsze kontakty telefoniczne były raczej utrudnione :-/

Pan Dr robil mi poprawke po innym lekarzu,nie ukrywam,iz wg mojej hierarchi poprzedni lekarz ,to raczej rzezbiarz nie artysta. Pan Dr Michal Krawczynski,to lekarz z klasa,bardzo uprzejmy,empatyczny.po przeprowadzonym zabiegu,dzwoni dopytuje czy wszystko jest w porzadku, Interesuje sie pacjentem. Bardzo wrazliwy ,a przy tym bardzo zdolny,podejmuje sie naparwde bardzo trudnych przypadkow,ja mialam juz druga operacje plastyczna nosa,polaczona z prostowaniem przegrody,skrzywionej podczas poprzedniej operacji. Wszystko zakonczylo sie sukcesem. Serdecznie dziekuje Panie Dr i zycze wielu sukcesow zawodowych. Usatysfakcjonowana pacjentka Ewelina

Wiecej takich specjalistow.Dziekuje za WIELKA fachowosc,a takze cieplo i uprzejmosc. Wdzieczna pacjentka.

Jestem tydzień po korekcie nosa, którą wykonał Pan dr Krawczyński. Rezultat zabiegu jest fenomenalny! Pan Doktor jest nie tylko doskonałym laryngologiem i kształconym w USA plastykiem, ale także prawdziwym artystą! Jestem wciąż pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Krawczyńskiego i efektu mojej operacji, która została wykonana na najwyższym poziomie i w komfortowych warunkach. To lekarz z pasji i powołania - szczerze mówiąc, nie sądziłam, że w dzisiejszym świecie tacy lekarze jeszcze są. Efekt mojej operacji jest wspaniały :) Ponadto Pan Doktor jest szalenie subtelnym i wzbudzającym zaufanie człowiekiem. Jestem szczęśliwa i życzę Panu Krawczyńskiemu wszystkiego dobrego. Jakże to musi być cudowne uczucie - być człowiekiem, którego pasją i zawodem jest uszczęśliwianie ludzi. Rzeżbienie w ciele, malowanie nowych twarzy...Tworzenie piękna... Chyba się rozpisałam (standard- jestem humanistką :)) Szczerze polecam Pana Doktora i bardzo się cieszę, że nie został w Stanach, ale pomaga swoim rodakom podnosząc standard polskiej Chirurgii Plastycznej i Laryngologii.
Jeżeli Pan to kiedyś przeczyta, to raz jeszcze DZIĘKUJĘ!
pp