lekarz Michał Kujawski

Psychiatra

2,5

Lekarz niemiły, nieuprzejmy nie przeprowadza wywiadu, przerywa w połowie, sam nie wie co mówi i parę razy się powtarzał. Nie słucha co się do niego mówi. Strata czasu i pieniędzy.

Lekarza interesują jedynie objawy i ich zwalczenie. Może takie działanie jest dobre przy zwalczaniu grypy a nie problemów psychicznych! Doktor nie jest zainteresowany podłożem schorzeń, pospiesza aby pacjent wymienił objawy, nie zaleca również działań mogących pomóc pacjentowi innych niż lekoterapia. Podczas wizyty oczywiście płatnej sprawia wrażenie niezainteresowanego pacjetem, jego stanem oraz poprawą stanu chorej osoby. Zdecydowanie NIE polecam

Zdecydowanie NIE polecam

Lekarz kompetentny. Leki dobrane na podstawie dobrze przeprowadzonego wywiadu. Zastosowane leczenie przynosi bardzo dobre efekty. Jestem pacjentką od 2019 r. standard wizyt zawsze na bardzo wysokim poziomie pod względem merytorycznym i kompetencji interpersonalnych. Szczerze polecam!

Lekarz nie zadaje pytań. Nie szczegółowy wywiad był przyczyną złego doboru leków, co spowodowało pogorszenie stanu pacjenta. Dodatkowo lekarz nie ma podejścia do pacjentów z ZA. Pacjent zaczął się go bać przez niemiłe usposobienie.

Zdecydowanie nie polecam!! A wręcz odradzam. Lekarz przepisał leki bez jakiegokolwiek wywiadu, nie zapytał czy na coś choruje, czy biorę jakieś leki. Bagatelizował moje problemy, traktował mnie jakbym mu przeszkadzała, a problemy wymyśliła. Nie zainteresowała go moja historia, co skłoniło mnie do wizyty u lekarza psychiatrzy. Ponadto lekarz bardzo nieuprzejmy, zerowe umiejętności rozmowy, o empatii nie wspominając. Najgorsze, że to lekarz psychiatra, gdzie umiejętność rozmowy i zrozumienia są kluczowe. Wizyta prywatna, zmarnowane pieniądze.

Naprawdę profesjonalne podejście. Polecam jeśli chcesz pogodzić się że sprawami, które Cię gnebia i chcesz zmienić swoje życie na lepsze :) Pozdrawiam Pana Michała :)