dr Michał Kuśnierz

Co tutaj dużo pisać. Profesjonalny lekarz pod każdym względem. Szybkie i dokładne leczenie w super klinice przy ekstra personelu. Bardzo polecam usługi tego doktora. Pierwsza wizyta spowoduje, że już nigdzie indziej nie będziecie chcieli iść :)

Do dr. Michała Kuśnierza chodzę od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry fachowiec, ze sporym doświadczeniem. Dzięki niemu moje aktualne wizyty w gabinecie dentystycznym sprowadzają się przeważnie do kontroli oraz ewentualnych zabiegów estetyki stomatologicznej. Zawsze potrafi znaleźć najbardziej efektywny sposób leczenia dla pacjenta. Gorąco polecam.

Bardzo polecam Pana Doktora Kuśnierza Michała i klinikę Fresh Dent- świetny specjalista, pełen profesjonalizm zna się na rzeczy, ma wiedzę i doświadczenie - przy tym jest niesamowicie delikatny i dokładny - zawsze znajduje racjonalne rozwiązanie problemów związanych z ubytkami, co ważne pokazuje do lusterka ubytki przed i po wyleczeniu- niesamowicie miły, a przy tym uśmiechnięty - ma podejście do ludzi i dzieci - jeśli chodzi o ceny przystępne - POLECAM

Oceny w podkategorii mówią same za siebie. Świetny fachowiec i człowiek, ufam jego pracy od wielu lat.

Nie często zdarza mi się chwalić lekarzy w takich rankingach ale ten gabinet mogę polecić z czystym sumieniem. Kompetentna i sympatyczna obsługa. Kompleksowe zaplecze stomatologiczne i co najważniejsze dla mnie usługi wysokiej jakości. Ceny takie jak wszędzie, ani tanio ani drogo :)

Polecam wszystkim, miałem wykonywane korony na przednie zęby. Bezstresowo, bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz

Bardzo polecam zrobiłam 2 implanty ijestem bardzo zadowolona

Bardzo polecam zrobiłam 2 implanty ijestem bardzo zadowolona

Poszłam na próbę, bo sąsiaduję z tym Gabinetem. Muszę przyznać, że mimo rozmachu z jakim jest wykonane wnętrze, ludzie tam pracujący, a w szczególności dr. Kuśnierz, sprawiają, że zapomina się o strachu przed dentystą. Bardzo dobra obsługa, komfortowa wizyta

polecam każdemu, nawet jeśli ktoś się boi i ma traumę, można się wyleczyć! :) lekarz rewelacja-wspaniałe podejscie do pacjenta

polecam każdemu, nawet jeśli ktoś się boi i ma traumę, można się wyleczyć!
:) lekarz rewelacja-wspaniałe podejscie do pacjenta

Jest to pierwszy w życiu stomatolog do którego nie boję się chodzić :) Polecam go każdemu ! Niesamowita wiedza połączona z pasją.