lek. dent. Michał Leszczyk

Lekarz z powołania, takiego lekarza można ze świecą szukać. Pomocny wrażliwy, dokladny dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżdżę za nim wszędzie i polecam każdemu.

Leczę się u Dr już od jakiegoś czasu w różnych miejscach wędrując za Doktorem. Bardzo się cieszę, że Dr ma swój gabinet. Dr jest wyjątkowym lekarzem. Bardzo empatyczny człowiek, sumienny, rzetelny, dokładny, wzbudzający ogromne zaufanie. Dr uratował mi zęba, który inni stomatolodzy chcieli od razu usuwać. W ciągu tych kilku lat zawsze jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie. Bardzo polecam Dr Leszczyka.

Jeste. Bardzo zadowolony z opieki u p.Doktora. rzadko zdarza się stomatolog cierpliwy, dokładny i delikatny. Doktor jako jeden z nielicznych stomatologów walczy o każdy ząb pacjenta. Serdecznie polecam

Jestem zachwycona podejściem pełnym życzliwości i zrozumienia oraz cierpliwością do pacjenta.Pan Doktor przeprowadził zabieg, ktorego inny lekarz nie chciał się podjąć. Wszystko dokładnie objaśnił dzięki czemu strach minął. Pełen profesjonalizm :)

Doktor Michał fachowiec w swojej dziedzinie. Miło idzie się do stomatologa , który leczy w taki sposób jak by sam chciał być leczony. Poczucie zaopiekowania i chęci do pracy czuje się na każdej wizycie . Podziwiam i dziękuję

Ze wszystkich stomatologów, którzy leczyli mi zęby, dr Michał Leszczyk bezapelacyjnie bije ich na głowę, bardzo profesjonalne leczenie. Polecam z czystym sumieniem.

Endodonta godny polecenia - podjął się powtórnego przeleczenia kanałowego po leczeniu po innych "specjalistach" - złamane narzędzia zostały usunięte - zęby uratowane. Stomatolog z powołania:) Polecam:)

Po kilku lekarzach stomatologach z jakimi miałem przyjemność przez kilkanaście ostatnich lat w końcu trafiłem do dr Michała Leszczyka. Genialny stomatolog zarówno pod kątem leczenia jak i samej osoby Pana Michała. Jako jedyny lekarz podczas leczenia usunął mi w dwóch zębach złamane narzędzia dentystyczne. Poprzedni lekarz u którego doszło do złamania 3-krotnie próbował, a dr Michałowi się udało:) Pozatym Pan dr Michał Leszczyk jest genialną osobą z nietuzinkowym poczuciem humoru, sprawiającym, że wizyty stomatologiczne stają się przyjemnością:)

Po kolejnej wizycie u Doktora Michała śmiem twierdzić, że jest to najlepszy specjalista. Zabieg wykonany bezboleśnie i szybko. Polecam bardzo i jeszcze raz dziękuję i kłaniam się nisko Panu Doktorowi.