lekarz Michał Madras

Ortopeda

Lekarz z powołania. Duża wiedza, miła obsługa i co najważniejsze dzieci go lubią. Zawsze służy pomocą. Bardzo polecam.

Z całym szacunkiem polecam Dok. M.Madrasa konkretny, rzeczowy, uprzejmy. Stawia bardzo trafne diagnozy w swojej dziedzinie.

Świetny lekarz którego mogę polecić każdemu. Mogę nawet powiedzieć że najlepszy!!!Miły, uprzejmy i baaardzo przystojny.

Serdecznie polecam dr. Madrasa ponieważ bardzo mi pomógł i prawidłowo postawił diagnozę, a do tego okazał się bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem, który troszczy się o swoich pacjentów.

Serdecznie polecam!!! Świetny specjalista a do tego bardzo miły , sympatyczny i pomocny czlowiek. Najlepszy ortopeda jakiego miałam przyjemnosc poznać i który naprawdę bardzo mi pomógł. Dlatego jeszcze raz serdecznie polecam DR. Madrasa

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraśnik"?

Stop Medic
ul. Kochanowskiego 3a/1