lekarz Michał Madras

Badanie fizykalne bardzo przyjemne, gdyż profesjonalne. Czułam się bardzo komfortowo. Doktor wszystko mi na spokojnie wytłumaczył, bardzo go polecam, gdyż jest bardzo przyjemny w odbiorze.

Cóż... Może i ortopeda nienajgorszy, ale uprzejmości za grosz. Miałem dzisiaj nieprzyjemność się z nim spotkać. Zaczął mi insynuować, że "takich jak ja" powinno się wysyłać na jakieś wolontariaty... Ma inne poglądy, karmi się propagandą w telewizji i uważa się przez to za lepszego od ludzi którzy czerpią informacje z różnych innych źródeł, bo według niego "w Internecie wypisują głupoty". Ogólnie jeśli komuś zależy na poradzie, ale nie ma honoru i lubi wysłuchiwać inwektyw, to mogę spokojnie polecić

Lekarz z powołania. Duża wiedza, miła obsługa i co najważniejsze dzieci go lubią. Zawsze służy pomocą. Bardzo polecam.

Z całym szacunkiem polecam Dok. M.Madrasa konkretny, rzeczowy, uprzejmy. Stawia bardzo trafne diagnozy w swojej dziedzinie.

Świetny lekarz którego mogę polecić każdemu. Mogę nawet powiedzieć że najlepszy!!!Miły, uprzejmy i baaardzo przystojny.

Serdecznie polecam dr. Madrasa ponieważ bardzo mi pomógł i prawidłowo postawił diagnozę, a do tego okazał się bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem, który troszczy się o swoich pacjentów.

Serdecznie polecam!!! Świetny specjalista a do tego bardzo miły , sympatyczny i pomocny czlowiek. Najlepszy ortopeda jakiego miałam przyjemnosc poznać i który naprawdę bardzo mi pomógł. Dlatego jeszcze raz serdecznie polecam DR. Madrasa

bardzo dodry i wspaniały lekarz znowu go dzisiaj poleciłam

bardzo dodry i wspaniały lekarz znowu go dzisiaj poleciłam

Rewelacyjny! Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny. Uratował rękę mojemu mężowi po wypadku.Młody, zdolny i bardzooo, bardzooo przystojny :)

goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood