Michał Maliszewski

Jedynie mogę potwierdzić, że jest bardzo miły, spokojny, uprzejmy i poświęca czas i tu plusy się kończą. Byłam jego pacjentką jak byłam młodsza, zaufałam lekarzowi i to był mój błąd. Może jest ok, jak wszystko jest ok, ciąża przebiega prawidłowo itp. Jak zaczynają się problemy i komplikacje to niestety, ale nie jest to dobry specjalista. A lekarz nie tylko powinien być miły, ale przede wszystkim mieć wiedzę i kompetencje, a tego mu brakuję i nadrabia uprzejmością. Ja w każdym razie nigdy już do niego nie pójdę i nikomu nie polecam. Nie będę tu na forum pisać o jego błędach i braku kompetencji.

Bardzo mily i delikatny. Starannie i umiejetnie wykonuje swoje obowiazki. Przeznacza duzo czasu na każde badanie.

Bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Wiele lat leczę sie u tego lekarza. Decyzje trafne, wyważone, bez straszenia ale też i bez bagatelizowania tam gdzie okazało się że nie należało bagatelizować. Cierpliwy, kontaktowy, nigdy w pośpiechu, słucha, wyjaśnia.

Niepotrzebnie obawiałam się pierwszej wizyty :) Lekarz godny polecenia, był bardzo delikatny i tłumaczył wszystko co będzie robił. Bardzo miły i spokojny

Nie rozumiem nagonki na doktora Maliszewskiego.Odkąd się u niego badam i leczę,tylko raz zdarzyło się,że musiałam czekać na swoją wizytę,z powodu przeprowadzanego zabiegu innej patientce.Po wszystkim,doktor wyszedł i bardzo przeprosił panie czekające i wyjaśnił powód spóźnienia... Nie uważam ponadto,że jest lekarzem niekompetentym,a tym bardziej nerwowym.Dla mnie jest przykładem typowego stoicyzmu i opanowania.Przez około 5 lat uczęszczałam do swojego ginekologa w rodzinnym mieście,jednak,pomimo swojego fachu i innych zalet,czekanie w kolejce,gdzie ów pan umawiał koło 7-8 pań na tą sama godzinę(i jaka będzie wasza opinia,jeśli chodzi o spóźnienia w przyjmowaniu pacjentek?),postanowiłam skorzystać ...

Nie uważam ponadto,że jest lekarzem niekompetentym,a tym bardziej nerwowym.Dla mnie jest przykładem typowego stoicyzmu i opanowania.Przez około 5 lat uczęszczałam do swojego ginekologa w rodzinnym mieście,jednak,pomimo swojego fachu i innych zalet,czekanie w kolejce,gdzie ów pan umawiał koło 7-8 pań na tą sama godzinę(i jaka będzie wasza opinia,jeśli chodzi o spóźnienia w przyjmowaniu pacjentek?),postanowiłam skorzystać z usług pana Michaliszewskiego.Jestem zadowolona i mam nadzieję,że się to nie zmieni.I nie powiedziałabym,że ma przestarzały system.Mogę z czystym sumieniem polecić tegoż doktora,zwłaszcza ze względu na doświadczenie i indywidulane podejście do problemu pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Grudziądz"?

dr
Krzysztof Iwanier