dr n. med. Michał Mielniczuk

3,1
3,1
3,2
2,9

Beznadziejny lekarz.W przychodni w Nowym Bytomiu pacjentów przyjmuje taśmowo. Na pacjenta przeznacza około 2 minut czasu. Jego badania układu moczowego to fikcja. Nie potrafił u mnie zdiagnozować poważnej choroby.Odradzam stanowczo.

Beznadziejny lekarz.W przychodni w Nowym Bytomiu pacjentów przyjmuje taśmowo.
Nie potrafił u mnie zdiagnozować poważnej choroby.Odradzam stanowczo.

Stanowczo nie polecam tego lekarza.Leczyłem się u niego kilka lat na przerost prostaty. Informowałem ze jestem z grupy wysokiego ryzyka ze względu na kilka przypadków tej choroby w rodzinie. Jego badania palcem per rectum zawsze trwały 1-2 sekundy. Uspokajał mnie że mam tylko łagodny przerost i nie ma sensu robić innych badań. Gdy poszedłem do innego urologa ten po zbadaniu per rectum które trwało kilkanaście sekund przeraził się stanem mojej prostaty i czym prędzej wysłał na USG per rectum a stamtąd czym prędzej na biopsję która wykazała nowotwór złośliwy w jego najbardziej agresywnej odmianie i w stanie już niestety zaawansowanym. Stanowczo nie polecam tego lekarza. Na pacjenta średnio przeznacza 2-3 minuty. Gdybym nie poszedł do innego urologa wykończyłbym się.

Kompetentny lekarz,dobry specjalista o bogatym doświadczeniu,o czym mogę powiedziec jako pacjent urologiczny/prostata/.Bardzo dziękuję za przeprowadzoną operację prostaty i leczenie.Jerzy.

1. Przyjmuje taśmowo pacjentów, co przekłada się na jakości wizyt. Parę osób przede mną mówiło, że nie wyjaśnił im niczego i nic nie przepisał, tylko dał termin na następny rok. 2. Brak wyjaśnienia problemu, cytuję: "poszukaj w internecie". 3. Wyśmianie pytania skierowanego do doktora. Kompletny ...

2. Brak wyjaśnienia problemu, cytuję: "poszukaj w internecie".
3. Wyśmianie pytania skierowanego do doktora.

Kompletny brak profesjonalizmu i strata czasu. Nie polecam!

Znaleziono u mojego ojca coś na nerce udaliśmy się właśnie do tego lekarza i od pierwszej wizyty do dnia operacji wycięcia nerki upłynęło mnie więcej 1 miesiąc wszystko dobrze się skończyło lekarz wszystko fajnie wytłumaczył co i jak zdecydowanie polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog Ruda Śląska"?

os. Młodych 14 lok. 58
Żywiec
Revitamed, II Filia Przychodni ,, Nasza Rodzina”
ul. Kondratowicza 1C
Zabrze
MAXMEDIS Prywatna Przychodnia Specjalistyczna
Sieronia 6
Ruda Śląska
Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
Gliwice
ulica Ogrodowa 44
Zbrosławice
FUNDACJA UNIA BRACKA
ulica Kokota 172
Ruda Śląska
Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
ulica Chełmońskiego 28
Jaworzno
ulica Zwycięstwa 10A
Kraków
Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8
Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce
ulica Szpunara 20
Wieliczka
PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY im. Św. Jadwigi K.P
ulica Bosaków 11
Kraków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Unia Bracka sp. z o.o.
ulica Kokota 172
Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
Kraków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VIP-MED Sp. z o.o.
Cegielniana 4A

Dąrbrowskiego 16/2
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
Chorzów
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2