Od 2003 roku lat specjalizuję się w chirugii naczyniowej i flebologii czyli leczeniu chorób żył. W 2015 roku otrzymałem certyfikację Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Wykonuję szeroki zakres zabiegów i operacji żylaków i zespołu pozakrzepowego. Bogate doświadczenie zawodowe zawdzięczam wieloletniej nauce od mojego ojca prof. Stanisława Molskiego a także stażom w wiodących ośrodkach naczyniowych w kraju i za granicą między innymi w Cleveland Clinic, Pazenas Montpelier, Poznaniu i Wrocławiu.

Od kilku lat borykam się z problemem miażdzycy. W końcu trafiłam na doktora, okazał się strzałem w 10. Miły kompetentny, bardzo skrupulatny, nie oszczędza na wykonywaniu badań. Wyrył u mnie problemy z sercem i w porę skierował do kardiologa. Wiele mu zawdzięczam!

Trafiałam do doktora z polecenia koleżanki, mimo iż dojazd z Warszawy na konsultację a potem zabieg laserowego usuwania żylaków zajmuje trochę czasu to uważam że było warto. Ceny w porównaniu do warszawskich zdecydowanie korzystniejsze. pan doktor zaangażowany, nie traktuje pacjenta jak kolejny wyrób na taśmie. Co najważniejsze wynik zabiegu rewelacyjny :)

Od wielu lat leczę się u doktora na kasę chorych. Nigdy nie zbywał mnie, nie odsyłał. Jak było trzeba kierował na badania albo konsultację. Takich lekarzy z powołania teraz brakuje!

to dobry lekarz. najbardziej spodobało mi się że uczciwie mówi o plusach i minusach różnych metod leczenia żylaków. Mi to bardzo pomogło bo pomógł mi wybrać metodę leczenia, bo samemu trudno się rozeznać w szczegółach i to pomimo dokładnego przestudiowania internetu i opinii na forach.

Bardzo dokładny i kompetentny lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy i poświęca dużo czasu.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Tuchola"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz