dr n. med. Michał Nawrocki

Ostrzegam stanowczo przed tym lekarzem! Jeśli chodziłaś do niego prywatnie w czasie ciąży, masz szanse, że i w szpitalu na ligocie się trochę Tobą zajmie, inaczej jesteś kompletnie ignorowana. Zostałam skierowana do szpitala z infekcją dróg moczowo-płciowych w ciąży 36 tydzień, z małą masą płodu. Dodam, że choruję na wrzodziejące zapelenie jelita grubego i miałam wznowę. Oczekiwałam dwa dni na wizytę gastrologa, nikt nie reagował na moje zgłoszenia bólu. Doktor Nawrocki chciał zmodyfikować moje leczenie (choroby gastrologicznej!), wmawiajac mi, że działanie leku jest takie sama, a zaznaczę, że literatura fachowa mówi, co innego. Zostałam wypisana z krwawieniem w dniu porodu! Pan doktor pozbył sie w ten sposób problemu. Była to moja pierwsza ciąża, więc ja mogłam nie wiedzieć, co oznacza takie krwawienie, ale chyba tak doświadczony lekarz dobrze o tym wiedział, że zaczyna się poród. zwłaszcza, ze mnie badał. Dodam, że nie powtórzono nawet badań krwi i moczu w dniu wypisu. Po 2 godzinach spędzonych w domu udałam się do innego szpitala, gdzie zrobiono mi cesarkę, bo dziecko traciło tętno. Urodziło się z zapaleniem spojówek i ogromną infekcją dróg moczowych, którą je zaraziłam. Oboje musieliśmy przejść kurację antybiotykową - w kroplówkach. Panie doktorze, gdzie sie podziała Pańska etyka?.

322565491 to nie jest telefon gabinetu,,,,,!,,,

322565491 to nie jest telefon gabinetu,,,,,!,,,

Lekarz godny polecenia w 100%. Jestem jego pacjentką już 5 lat i nie żałuje bo oprócz spraw ginekologicznych potrafi doradzić również w innych. DROGIE PANIE JEŚLI NIE PASUJĄ WAM WARUNKI W GABINECIE TO NIKT WAS NIE ZMUSZA ABY SIĘ TAM UDAWAĆ !!!!!

Telefon 322565491 nieaktualny to nie jest telefon gabinetu

Telefon 322565491 nieaktualny to nie jest telefon gabinetu

Nie zamienilabym na żadnego innego, a wierzcie mi mam spore doświadczenie, kompetenty, dwa razy byłam przez niego operowana, jestem bardzo zadowolona. Gabinet mało komfortowy, ale najważniejsze są kompetencje, a nie wyglad gabinetu. Polecam z czystym sumieniem.

Telefon 322565491 nieaktualny.To nie jest już telefon gabinetu

Telefon 322565491 nieaktualny.To nie jest już telefon gabinetu

Lekarz, dla którego ważna jest tylko kasa. Potrafi wypisać do domu pacjentkę w 36 tygodniu ciąży zarażoną półpaścem, z anemią i regularnymi skurczami - aby pozbyć się problemu. Pacjentka zaraz po wypisie zostaje przyjęta do innego szpitala a lekarz ją przyjmujący nie może uwierzyć, że ich kolega po fachu coś takiego zrobił.

Zdecydowanie nie polecam. Leżalam w szpitalu na ligocie gdzie byłąm operowana przez tego lekarza ( wczesniej on sam mnie tam skierował).Operację miałam przekłądaną przez 3 dni- ani raz ze mna nie porozmawiał. PO zabiegu również nie zostałam poinformowana co ze mną zrobili, czy wszystko się udało- zero informacji. Mówił, ze nie poleca prywatnie bo wypuszczają 24h po zabiegu- mnie wypuścili 22h po zabiegu. Poszłam prywatnie na kontrole i jestem zawiedziona!!! Brak szacunku dla pacjentek( 2h czekania na klatce schodowej aż lekarz raczy przyjść). Wizyta droga, sprzęt beznadziejny, brudno i obskurnie. POza tym powiedział mi, ze wszystko ok. Nie wzbudził mojego zaufania, więc poszłam do znanego i zaufanego innego lekarza i okazało się, ze operacja nie została poprawnie wykonana, guz nie został usunięty w całości, całe cierpienie na nic. 200zł za wizyte też na nic bo teraz czeka mnie długa kuracja hormonalna a kto wie, może i następna operacja. Mam ochote wykrzyczeć mu to w twarz:( NIEKOMPETENTNY I NIE SZANUJE PACJENTEK!

Pan doktor prawie dokładnie prowadzi ciążę ale gdy w moim przypadku 2 poronienia nie znając przyczyny podszedł do tego lekko lekceważąco dziecko urodziło się z niedoczynnością tarczycy, problem z kręgosłupem u dziecka w takim przypadku jak mój obowiązkowo było sprawdzić poziom hormonów tarczycy gdyż ma to ogromny wpływ na dziecko

ja przy tym panu rodziłam w szpitalu na ligocie, poprostu porazka. potrafi tak okaleczyc ze brak slow. w zyciu nie widzialam gorszej hieny...