lek. dent. Michał Okrajni

Super lekarz!!!!!Mój syn który panicznie bał się dentysty wreszcie ma zdrowe wszystkie zęby. Wspaniałe podejście do dzieci. Pan doktor spokojnie mówi do Mateusza a w między czasie ząb został wyleczony lub ostatnio kawałek pokruszonego z próchnicą został usunięty. Polecam!!!!!!!!! Syn bez oporu umawia się na kolejne wizyty.

Doskonaly lekarz, sluchajacy pacjenta, uspakajajacy swoim spokojem, tlumaczacy kolejne etapy leczenia... Dokonal cudow leczac mi zeba kanalowo ekspresowo, bo postawilam go pod sciana w zwiazku z terminami i wyjazdem poza region.... Ekspresowo ale rzetelnie i solidnie, tak zeby wszystko dobrze zrobione.

za każdym razem, jeśli mam problem z zębami nie waham się do kogo mam się zapisać - zawsze wybieram doktora Michała Okrajni. Spokój doktora, perfekcjonizm i doskonały kontakt z pacjentem powoduje, że czas mija szybko i bezboleśnie. Polecam innym. Leczenie u doktora jest przyjemnością i czas mija tak szybko, że nie zauważam, kiedy jestem po zabiegu.

Fantastyczny lekarz. Mogę polecić z czystym sumieniem. Rewelacyjne podejście do pacjenta, kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Miałam przyjemność leczyć u pana doktora mojego syna który jest chory na autyzm. Wizyta przebiegła tak naprawdę bezstresowo. Pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo za wszystko dziękujemy. Beata Oczko.

Najlepszy jakiego znam! Zawsze panicznie bałam się dentysty..potraktoeal mnie z ogromna cierpliwoscia i wyrozumialoscią, zmienił moje podejście o 360st. W pełni Mu zaufalam- bardzo cierpliwy, dokładny, kompetentny..teraz nie boje sie kuz prawie wcale, a wizyte traktuje nawet z "przyjemnoscia"..😉

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała