lek. dent. Michał Okrajni

Zabieg wstawiania implantu był dla mnie stresujący , ale zespół który się mną opiekował na czele z panem doktorem Okrajni spowodował ,że zabieg przebiegł z niewielkim bólem w bardzo miłej atmosferze co spowodowało znacznie zmniejszenie lęku . Jestem po wszczepie brak powikłań wszystkim polecam uprzejmego o stoickim spokoju , który zawsze z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta Pana dr OKRAJNI Zabieg zakończony był założeniem opatrunku z osocza oraz miałam okłady chłodzące ; wynik brak obrzęku i bólu . Jeśli planujesz implant tylko dr Okrajni.

Jeśli planujesz implant tylko dr Okrajni.

Super lekarz!!!!!Mój syn który panicznie bał się dentysty wreszcie ma zdrowe wszystkie zęby. Wspaniałe podejście do dzieci. Pan doktor spokojnie mówi do Mateusza a w między czasie ząb został wyleczony lub ostatnio kawałek pokruszonego z próchnicą został usunięty. Polecam!!!!!!!!! Syn bez oporu umawia się na kolejne wizyty.

Doskonaly lekarz, sluchajacy pacjenta, uspakajajacy swoim spokojem, tlumaczacy kolejne etapy leczenia... Dokonal cudow leczac mi zeba kanalowo ekspresowo, bo postawilam go pod sciana w zwiazku z terminami i wyjazdem poza region.... Ekspresowo ale rzetelnie i solidnie, tak zeby wszystko dobrze zrobione.

za każdym razem, jeśli mam problem z zębami nie waham się do kogo mam się zapisać - zawsze wybieram doktora Michała Okrajni. Spokój doktora, perfekcjonizm i doskonały kontakt z pacjentem powoduje, że czas mija szybko i bezboleśnie. Polecam innym. Leczenie u doktora jest przyjemnością i czas mija tak szybko, że nie zauważam, kiedy jestem po zabiegu.

Fantastyczny lekarz. Mogę polecić z czystym sumieniem. Rewelacyjne podejście do pacjenta, kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Miałam przyjemność leczyć u pana doktora mojego syna który jest chory na autyzm. Wizyta przebiegła tak naprawdę bezstresowo. Pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo za wszystko dziękujemy. Beata Oczko.

Najlepszy jakiego znam! Zawsze panicznie bałam się dentysty..potraktoeal mnie z ogromna cierpliwoscia i wyrozumialoscią, zmienił moje podejście o 360st. W pełni Mu zaufalam- bardzo cierpliwy, dokładny, kompetentny..teraz nie boje sie kuz prawie wcale, a wizyte traktuje nawet z "przyjemnoscia"..😉

świetny , profesjonalny stomatolog , właściwa diagnoza ,leczenie , , bardo dobry kontakt z pacjentem , kultura osobista na wysokim poziomie

Pełen profesjonalizm. Strach ma wielkie oczy, a Pan doktor piękne - wrócę z czystą przyjemnością : )

Bylam z moja corka w weekend, lekarz super pierwszy raz mojej corki nie musialam przytrzymywac. Swietne podejscie do dzieci Polecam dla wszystkich rodzicow.

Jestem straszną histeryczką, jeśli chodzi o wizyty u stomatologa. W gabinecie wyczyniam cuda, ale doktor Okrajni zawsze odnosi się do nich z poczuciem humoru i wielką dozą cierpliwości. Jest profesjonalistą i swoją wiedzą dzieli się z pacjentem. Nigdy nie zmienię dentysty :)