Michał Pelc

Doktora poleciła mi moja doktor w Wyszkowa. Skierowana zostałam na zabieg resekcji zęba. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim zacznę od tego,że nie tylko dokładnie opowiedział mi jak będzie wyglądał zabieg, ale również co powinno się wykonać z resztą zębów. Gabinet wyposażony jest bombowo. Takiego sprzętu to ja nie widziałam. Sam zabieg, choć do najprzyjemniejszych nie należał, również wykonał super profesjonalnie. Wszystko pod mikroskopem, jakimiś ultradźwiękami, a do tego na moje życzenie wszystko mogłam oglądać na ekranie. Odjazd. Bardzo mi się podobało. W trakcie zabiegu doktor poradził mi, ...

W trakcie zabiegu doktor poradził mi, że nie ma konieczności stosowania sztucznej kości, mimo iż wcześniej sugerował taką konieczność. Powiedział, że tutaj szkoda pieniędzy. To jest fachowiec.
Podsumowując. Cały zabieg wykonano superowo, lekarz jest miły, z super podejściem do pacjenta, do tego delikatny i nie naciąga na kasę. Choć sam zabieg do tanich nie należał :)
Ja polecam i pozdrawiam Pana Doktora

Barbara

Świetny stomatolog z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dużo czasu poświęca na konsultacje i szczegółowo wyjaśnia jak będzie wyglądało leczenie. W gabinecie panuje przyjazna i kameralna atmosfera, dzięki czemu można poczuć się naprawdę komfortowo. Mogę w 100% polecić tego stomatologa.

Jestem bardzo zadowolony. Jest to lekarz, który naprawdę uwielbia swój zawód. Również jego pracownicy wykazują wielkie zaangażowanie w pracę. To po nich widać. Radzę się udać choćby na konsultację. Ja dowiedziałem się wielu "ciekawych" rzeczy. Przyznam, że trudno było dowiedzieć póki nie zobaczyłem tych ciekawostek w kamerze. Szkoda, ze nie trafiłem tu wcześniej. Wypełnienia kosztują koło 280 zł, ale ich wykonanie jest pierwszorzędne. Jako totalny laik mogę to stwierdzić. Ja polecam w ciemno. Kurcze dawno nie miałem do czynienia z takim fachowcem...

Pan Michał jest lekarzem o jakim można marzyć by do niego trafić. Ja po dosyć niemiłych przejściach w innym gabinecie trafiłam do Pana Michała i zajął się mną tak profesjonalnie, że byłam pod ogromnym wrażeniem. Polecam zdecydowanie każdemu , kto ceni sobie komfort, profesjonalizm, a także ludzie go otaczający to na wysokim poziomie asystentki i lekarze, którzy powodują iż nie zapomnisz o tym gabinecie i niebawem do niego wrócisz.

Nie negując niewątpliwie wysokich kwalifikacji zawodowych pana doktora Pelca oraz wspaniałego wyposażenia gabinetu, mam poważne zastrzeżenia. Oto one: 1/ proponowane zabiegi dentystyczne są zawsze bardzo drogie - trzeba dobrze się orientować żeby się nie dać "napuścić" na najdroższą wersję zabiegu; 2/ długi czas oczekiwania na kolejne wizyty - conajmniej tydzień; 3/ jeżeli sie komuś nie spieszy i ma nieograniczone mozliwości finansowe - będzie zadowolony 4/ tak reklamowana w niektórych opiniach uprzejmość pana doktora wydaje się sztuczna wobec "tanich" klientów

Dziękuję Panie Doktorze za uprzejmość i wysoką jakość usług. Pełen profesjonalizm Jolanta Mokosa

Dziękuję Panie Doktorze
za uprzejmość i wysoką jakość usług. Pełen profesjonalizm
Jolanta Mokosa

Bardzo fajna placówka. Jestem co prawda w trakcie leczenia, ale póki co mogę tylko zachwalać. dr Pelc jest świetnym fachowcem. Wystarczy usiąść na fotelu i oddać się w jego ręce. Na początku jest konsultacja. Moja trwała 1,5 godz. Usłyszałem takie rzeczy o których wcześniej nie miałam pojęcia. Doktor wszystko mi opisał i pokazał zdjęcia prac. Lubię wiedzieć co będę miała robione. Tutaj nie zawiodłam się. Lekarz jest bardzo delikatny, ale czuć fachowość w ręku. Do tego jest miły i bardzo dowcipny. Serio polecam. Obym nie zapeszyła.....

Bardzo dobry lekarz, na stole jestem spokojny niczym był w kinie na filmie. Moje ząbki są zadowolone. Polecam

Mozna wykonac pelen remont uzebienia i to w bardzo indywidualnych warunkach. Akurat na czyms takim bardzo mi zalezalo. Jestem szczegolnie pod wrazeniem doktora Pelca, ktory jest swietnym i bardzo milym czlowiekiem. Wszechstronna osoba. Jezeli nie zalezy komus na duzej klinice z multum pacjentow w poczekalni to ja bardzo polecam Dentistica. Robota jest perfekcyjnie wykonana. Nawet mimo mojego zadowolenia, jedna korona byla wymieniana bo doktorowi nie podobal sie odcien. Ja nic nie widzialam, a jestem wyczulona na estetyke. Ceny sa nieporownywalnie nizsze niz u mnie w Niemczech, a jak na polskie ...

Ceny sa nieporownywalnie nizsze niz u mnie w Niemczech, a jak na polskie warunki tez sa ok. Ja jestem bardzo zadowolona.

Lekarz rzeczywiście kompetentny, dobry specjalista. Jest tylko jeden mały problem- najbardziej liczą się dla niego pieniądze! Dopiero na drugim miejscu jest dobro pacjenta. Jeśli ktoś ma za dużo w portfelu-polecam!