lekarz Michał Perek

Gastrolog

Moja mama zgłosiła się do Pana Doktora z nawracającym silnym bólem w klatce, promieniującym do gardła, pleców i ramion. Ból nie miał charakteru pieczenia. Objawy często pojawiały się po posiłku, więc poszła z tym do gastrologa. Na dzień dobry Pan Doktor chciał moją mamę odesłać ...

Na dzień dobry Pan Doktor chciał moją mamę odesłać do poradni zdrowia psychicznego (niezły początek wizyty) -- najwyraźniej objawy mu nie pasowały do żadnej choroby. Potem uraczył moją mamę wykładem o szkodliwości picia zielonej herbaty (zdaniem Pana Doktora należy pić tylko wodę, wszystko inne szkodzi). Nie przedstawił żadnej diagnozy (słaba komunikacja), w końcu przepisał lek zmniejszający wydzielanie kwasu żołądkowego (chyba uznał, że to refluks) i odesłał mamę do domu.

Następnego dnia mamę zabrało pogotowie -- rozpoznanie: zawał serca. Teraz mama ma niewydolność serca.

Trzeba być wyjątkowym medycznym nieukiem, żeby nie wiedzieć, że promieniujący ból klatkowy to klasyczny objaw zawału. Zwłaszcza gastrolog musi to wiedzieć, bo niektóre choroby gastrologiczne przypominają objawami właśnie zawał. Przez nieuctwo Pana Doktora moja mama straciła cenny czas. Obumarłej części mięśnia sercowego nie odzyska już nigdy.

Dla mnie lekarz to ktoś, kto ma wiedzę i umie pomyśleć i postawić diagnozę -- jak ktoś umie tylko wsadzać rurkę do gardła, to niech się nie ogłasza jako "lekarz" tylko jako "technik od gastroskopii".

BYłam na gastroskopii u doktora Perka i jeśli już zmuszeni jesteście do wykonania tego badania to TYLKO u tego lekarza! Pisze tę opinię tylko dlatego, że sama przeczytałam o doktorze Perku na tym portalu i nie żałuję, że zawierzyłam opiniom. Najważniejsze w tym wszystkim było to, że czułam się potraktowana jak człowiek, a nie bezimienny płatnik do odhaczenia w 5 minut. Doktor Perek i jego asystenci dają poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa. Cały czas interesują się pacjentem, jedna Pani cały czas mówiła do mnie, a właściwie zagadywała, żebym tylko nie myślała o badaniu :) do tego dostawałam instrukcje jak oddychać. Dzięki temu nawet nie wiedziałam kiedy badanie się skończyło. Po gastroskopii odbyła się wizyta, na której doktor krok po kroku, nie spiesząc się wcale, wyjaśniał wynik testu i przepisał leczenie. Szczerze powiem, że już dawno nie byłam u takiego lekarza, który daje poczucie, że Twoje zdrowie jest w dobrych rękach - można mu zaufać. Z własnego doświadczenia rekomenduję tego lekarza i podpisuję się dwiema rękami pod tym, że to świetny specjalista! :) Zadowolona Pacjentka

Bardzo dobry lekarz, byłem dwa raz. Pierwszy raz gastroskopia wykonana idealnie. Drugi raz usg jamy brzusznej z wyczerpującym opisem, spokojnie bez pośpiechu. Zawsze będę chodził do tego lekarza w zakresie jakim on przyjmuje

Chcę polecić pana dr Michała Perek jako bardzo dobrego fachowca.Ostatnio miałam robioną u niego gastroskopię.Bardzo się bałam szczególnie po relacjach z internetu i znajomych. Ale jak się okazało niesłusznie. Cierpliwość i troska o Pacjenta, którymi obdarzył mnie pan doktor są nie do przecenienia. Badanie przeszło w spokojnej i profesjonalnej atmosferze. Zero wstydu i skrępowania. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że nie histeryzowałam i poddałam się w pełni panu doktorowi. Wystarczyło stosować się do poleceń, a badanie nawet nie wiem kiedy się skończyło. Bardzo przydatne okazały się uwagi dotyczące oddychania - byłam tak skupiona na nim, że nie czułam tego co się dzieje w moim przełyku. Poza tym diagnoza wydana przez doktora okazała się trafna. Już po paru dniach stosowania leków przepisanych przez doktora dolegliwości zaczynają ustępować. Pełen profesjonalizm i doktor naprawdę dba o pacjenta. Polecam i Dziękuję.

Witam , dzisiaj miałam wykonaną gastroskopię u Pana doktora byłam przerażona ale niepotrzebnie.Pan doktor jest bardzo sympatyczny,konkretny gastroskopie przeżyłam również do badania przyszła Pani doktor żeby wykonać test na bakterie cały czas była uśmiechnięta uspokajała mnie bez nerwów bardzo profesjonalnie podejście czułam się bezpiecznie . Pan doktor opowiedział mi o mojej chorobie wytłumaczył przepisał lek polecam w 100% jestem straszna panikara ale nie potrzebnie :) jeśli kiedyś będzie potrzebna gastroskopia to tylko u Pana doktora:) mogę go polecić z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Wrocław"?

Centrum Medyczne Wejherowska
M. Curie-Skłodowskiej 58
Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a

Roman Massopust

Chirurg ogólny
Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
Lubin
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
None
Dworcowa 27/13
Wrocław
Zakład Biologii i Diagnostyki Eksperymentalnej Nowotworów
Hirszfelda 12
Centrum Medyczne ENDO - MED