lekarz Michał Perlik

Prowadzenie ciąży w sposób dokładny i profesjonalny. Indywidualne podejście do pacjentki, miła atmosfera w gabinecie stworzona przez cały zespół. Polecam Pana Doktora.

jako fachowiec na pewno bardzo dobry. Ale nie poleciłabym go do prowadzenia ciąży, ponieważ nie poświęca wystarczająco czasu pacjentce. Wizyty z jednej strony rzeczowe, ale z drugiej strony krótkie, wszystko na szybko. Pan doktor prowadził moją ciążę niemal od poczęcia, podczas ciąży musiałam być 2 razy w szpitalu w którym pracował, ale nie przyszedł do mnie nawet na minutkę żeby zapytać jak się czuję. Nawet po porodzie. Szkoda, to są ważne rzeczy. Jednak raz jeszcze zaznaczam, że nie mam zastrzeżeń co do jego kompetencji.

Lekarz na 6 + ;). Doktor Michał Perlik jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Po 2 poronieniach, od początku do końca poprowadził moją już udaną ciąże z profesjonalnym podejściem za co jestem wdzięczna z całego serca,bo mam wymarzoną,śliczną córeczke🥰. Kompetentny, miły i delikatny lekarz, a cesarskie cięcie przeprowadził delikatnie,spokojnie i perfekcyjnie,że prawie nic nie widać;) super Lekarz, polecam w 200%%% ;)

Z czystym sumieniem mogę polecieć. Dr poświęca czas swojej pacjentce, informuje o wszystkich badaniach, kompleksowa odpowiada na pytania. Zawsze można skontaktować się telefoniczne.

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Zleca wszelkie potrzebne badania. Jest dokładny i pomocny. Zawsze stara się wytłumaczyć i rozwiązać problem. Ma indywidualne podejście do pacjenta. Jest profesjonalny, nigdy się na nim nie zawiodłam.

Ja osobiście mam złe zdanie. Przyszłam na badania kontrolne pierwszy raz. Lekarz nawet nie zapytał czy kiedykolwiek współżyłam i zaprosił później na usg dopochwowe (BRAWO!), nie zapytał o choroby w rodzinie, a moje obie babcie zmarły na raka piersi, nie zbadał mi piersi tak jak to robił mój poprzedni lekarz. Nie odbiera, prosi o wiadomość, a później nawet nie odpisze. Nie polecam.

Kiedyś na pewno bym poleciła z czystym sumieniem, dziś nie. Pan doktor mi jako pacjentce nie poświęcił wystarczająco dużo czasu, większość informacji trzeba było "wyciągać" od Niego samemu. Jeśli chodzi o wizyty w prywatnej klinice to bardzo długo trzeba czekać w poczekalni, mimo, że wcześniej dzwoniłam i zapisałam się na wizytę. Okazało się, że dr zapisuje 3 pacjentki na tę samą godzinę, później jest niemiła atmosfera i wchodzenie do gabinetu na zasadach: kto pierwszy ten lepszy. Niezbyt dobrze zinterpretował moje wyniki badań i poczułam się trochę zlekceważona, musiałam szukać informacji u innego lekarza, który naprawdę mi pomógł.

Nie polecam. Nie ma kontaktu z lekarzem mimo zapewnień, że oddzwoni lub odpisze na sms. Nie chodzi o głupoty aby kontaktować się z każdą drobnostką, ale o naprawdę pilną sprawę, którą sam tak nazwał... Mimo to zlekceważył sytuacje i mnie.

Polecam w 100% bardzo dobry lekarz od pierwszej wizyty interesuje się pacjentem. Staram się o dziecko już na pierwszej wizycie dostałam skierowania na wszelkie badania. Wszystko po kolei potrafi wyjaśnić cierpliwie. Wchodząc do niego człowiek się w ogóle nie krępuje. W końcu Pan doktor zna się na rzeczy!!!Polecam

Nie polecam tego lekarza. Nie zlecił żadnych badań gdy próbowałam zajść w ciążę kazał rok się starać. Zmieniłam lekarza na doktor Lipińską, która przed upływem roku starań rozpoczęła monitoring cyklu i zleciła badania hormonalne. Wyszła za wysoka prolaktyna i bez leczenia nie udałoby mi się zajść w ciążę.