dr Michał Pietrzyk

2,5
1,8
2,2
2,2

Może nie jest uprzejmy ale jako jedyny mnie wyleczył a zaliczyłem już przynajmniej 3 innych urologów bez rezultatu. Ostatecznie ocena pozytywna.

Nieprzyjemny, niesumienny ( wychodzi z pracy przed czasem nie martwiąc się zupełnie o pacjentów), przejmuje się wyłącznie swoimi "niskimi" dochodami. Nikomu ie polecam!

Przyjmował od godz 12.00.15 minut przed rozpoczęciem przyjęc wyszedł przd gabinet i rozpoczął monolog."czy państwo sobie wyobrażacie,że ja pracuję tutaj za darmo bo się skończyły kontrakty.Nie mam na chleb na masło.W Polsce przecież nikt za darmo nie pracuje a ja muszę".Ponieważ miałem wysoka temperaturę to mnie poprosił.W gabinecie powtótrzył jeszcze raz ten monlog.chciałem mu zaproponowac,że po wizycie skoczę do sklepu i kupie mu jakąś bułkę i plasterek szynki.W tym samym gabinecie od godz 14 przyjmował już za kasę i wtedy był najedzony.Omijajcie takich lekarzy bo tylko jescze bardziej stracicie zdrowie i pieniądze.

Nie polecam tego lekarza byłem dziś u pana doktora z moim teściem (wizyta prywatna 80 zł)nawet nie zbadał zero zainteresowania polecił tylko czego nie jeść, jeszcze miał pretensje że mój teściu nie wie jakie ma ciśnienie ! Beznadzieja i to wizyta prywatna!!!

Klasyczna postawa minimalizmu etatowego.Pacjent sam musi pilnowac swoich praw ,istotnych badan i upominac sie o nie.Chetnie wypisze recepte.Nie polecam.

Sam lekarz jest dość uprzejmy choć nie poświęca zbyt dużo czasu pacjentowi, ale to chyba norma w publicznej przychodni jeśli chodzi o specjalistów. Wypytuje się dość dokładnie o objawy, ale jeśli chodzi o badania to jest oszczędny i o każde trzeba prosić. Na plus jest to, że dość dokładnie opowiada o męskich chorobach, anatomii, czasem posługując się nawet rysunkami. Moje oczekiwania raczej spełnił, na pewno prywatnie poświęca więcej czasu pacjentowi i łatwiej o badanie (tyle że kosztowne). Na minus - trochę lenistwo co do wykonywania badań i rutyna, ale nie ...

Na minus - trochę lenistwo co do wykonywania badań i rutyna, ale nie chce oceniać tego dokładnie po dwóch wizytach.
Aha i ciężko przekonać go do swojego zdania z pozycji pacjenta, wydaje się że zawsze wie lepiej co nas boli...