lek. med. Michał Piotrowiaklek. med. Michał Piotrowiak - zdjęcie profilowe

lek. med. Michał Piotrowiak

Chirurg plastyczny

Chirurg plastyk. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy z roku 2003-poddanego pierwszej w Polsce weryfikacji wiedzy przez Lekarski Egzamin Państwowy. Pierwszy lekarz w Polsce, który otworzył i zgodnie z programem ukończył specjalizację w chirurgii plastycznej wg wytycznych Unii Europejskiej. W latach 2005-2013 pracował jako asystent w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne. Doskona...

Prawdziwy lekarz z powołania. Świetnie tłumaczy zawiły temat jakim jest rekonstrukcja piersi. Jest bardzo cierpliwy, poświęca wiele czasu na omówienie całego procesu operacyjnego łącznie ze sporządzeniem odręcznego zwymiarowanego rysunku. Rewelacja. Polecam.!

Wspaniały lekarz. Efekty dokładnie takie jakich oczekiwałam. Wrażenie oszałamiające. Dokładnie o to mi chodziło. Doktor rewelacyjnie dobrał mi implanty! Piersi są piękne i pierwszy raz w moim życiu równe! Blizenki prawie niewidoczne! Polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Kamień Pomorski"?

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
ul. Niechorska 27