lek. med. Michał Piotrowiaklek. med. Michał Piotrowiak - zdjęcie profilowe

lek. med. Michał Piotrowiak

Chirurg plastyczny

Chirurg plastyk. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy z roku 2003-poddanego pierwszej w Polsce weryfikacji wiedzy przez Lekarski Egzamin Państwowy. Pierwszy lekarz w Polsce, który otworzył i zgodnie z programem ukończył specjalizację w chirurgii plastycznej wg wytycznych Unii Europejskiej. W latach 2005-2013 pracował jako asystent w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne. Doskonale opanował zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej piersi, modelownia sylwetki, usuwania oznak starzenia skóry twarzy, korekt wad wrodzonych i pourazowych. W czasie trwania specjalizacji kształcił się w zakresie chirurgii estetycznej w Klinice Doktora Szczyta. Posiada certyfikat ISAPS z zakresu chirurgii estetycznej.

Doktor jest bardzo miły i robi świetne pierwsze wrażenie . Jednak w ogólnej ocenie nie wypada tak świetnie . W dniu zabiegu pojawił się spóźniony na wizytę kontrolną również . Odniosłam wrażenie że nie przyłożył się i zbagatelizował mój problem . Efekt nie jest taki o jakim była mowa pomimo badań u innych specjalistów , by stwierdzić że zabieg ma sens .

Lekarz z powolania, poswieca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Wysłuchuje pacjenta i wyczerpujaco odpowiada na pytania. Pan dr jest profesjonalista ze sporym doswiadczeniem, dzieki czemu leczenie przebiega pomyslnie i bez komplikacji. Bardzo polecam i dziekuje Panu Doktorowi za opieke.

Doświadczony chirurg i to z powołania, wspaniały, empatyczny człowiek. W październiku 2021 miałam wykonaną operację powiększania piersi- metoda pod mięsień. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Efekt wspaniały!! Blizny niewidoczne. Jestem mega zadowolona. Przed operacją konsultacja, z wyjaśnieniem wszystkich wątpliwości. Sposób bycia, podejście Doktora, sam zabieg i opieka Doktora po zabiegu- wspaniała. Co ważne, opieka i zaangażowanie Doktora nie kończą się wraz z operacją, w razie pytań czy wątpliwości zawsze jest dostępny pod telefonem czy mailem:) Mało jest takich ludzi na świecie:) Szczerze Polecam!

Prawdziwy lekarz z powołania. Świetnie tłumaczy zawiły temat jakim jest rekonstrukcja piersi. Jest bardzo cierpliwy, poświęca wiele czasu na omówienie całego procesu operacyjnego łącznie ze sporządzeniem odręcznego zwymiarowanego rysunku. Rewelacja. Polecam.!

Wspaniały lekarz. Efekty dokładnie takie jakich oczekiwałam. Wrażenie oszałamiające. Dokładnie o to mi chodziło. Doktor rewelacyjnie dobrał mi implanty! Piersi są piękne i pierwszy raz w moim życiu równe! Blizenki prawie niewidoczne! Polecam!