lek. dent. Michał Posturzyński

Polecam Pana doktora Michała ponieważ ma wyjątkowo miłe podejście do pacjenta, wytłumaczył mi cały przebieg zabiegów jakie będą wykonywane aby uzyskać pełne uzębienie. Miałam wykonane 4 implanty , uzyskałam piękne uzębienie dzięki wielkiej precyzji, fachowości i cierpliwości doktora Michała. W dodatku cena za taką robotę była naprawdę bardzo dostępna.

Pan doktor jest bardzo rzeczowym fachowcem. Potrafi wytłumaczyć i przedstawić wszystko pacjentowi tak jak powinno być tłumaczone przez lekarzy. Obsługa w przychodni na medal. Szczerze polecam pana doktora i przychodnie.

Polecam Doktora Posturzyńskiego,miałem usuwane 4 korzenie co najważniejsze bez żadnego bólu.Odrazu miałem wszczepiane implanty i zrobiony most tymczasowy.Po pełnym zagojeniu został zamocowany most porcelanowy, który jest idelanie dopasowany kolorystycznie.Jeszcze raz POLECAM!!!

Lekarz wymiata! Naprawdę jeśli szukacie kogoś kto robi dobrą robotę, nie naciąga na niepotrzebne koszta, jest konkretny i kompetentny to właśnie Pan Michał. Trafiłem do niego po innych partaczach i jestem zadowolony od kilku lat.

Świetny lekarz i sprzęt. Ceny jak wszędzie ale opieka dużo dużo lepsza. Jeśli chodzi o Jastrzębie myślę, że to najlepszy stomatolog. Jeszcze nie miałem sytuacji, żeby mi nie pomógł.

Pan Michał jest moim zdaniem najbardziej kompetentnym dentystą w mieście. Uratował mi zęby i naprawdę zajął się mną jak należy, dokładnie wszystko wytłumaczył. Miejsce jest ładne, profesjonalne, obsługa bardzo miła i sympatyczna. Polecam.

Świetny specjalista, który dobrze wie co robi. Jest dużo opinii na jego temat, ale tego, że zna się na robocie nie można mu odmówić. Pomijam fakt, że zdjęcie mogłem wykonać na miejscu i w przychodni jest wszystko co potrzeba. Lekarz zajmuje się pacjentem na najwyższym poziomie, a ceny są takie jak wszędzie.

Pan Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu widać, że zna się na rzeczy. Szukałam dobrego stomatologa w okolicy przerobiłam 3 i dopiero przez przypadek trafiłam na niego. Pomijam już fakt, że w przychodni można zrobić wszystko na miejscu i nie trzeba nigdzie chodzić, żeby zrobić np prześwietlenie. Generalnie miejsce jest na wysokim poziomie , ceny normalne. Jedyny minus to, że trochę się czeka na wizytę, ale tak to już jest jeśli lekarz jest dobrym specjalistą. Co do atmosfery to ja nie mam nic do zarzucenia - pełna kultura, ale mi bardziej zależy na tym, żeby lekarz mi pomógł, a nie tylko gadał, przymilał się i ostatecznie spartolił robotę.

Byłem pacjentem tego stomatologa przez jakiś czasy, ale niestety zawiodłem się na nim. Szybko postawił mi diagnozę i polecił mi Panią periodontolog praktykującą w jego ośrodku w Jastrzębiu-Zdroju. Jak się później okazało, owa diagnoza okazała się błędna, jak i polecenie mi periodontologa okazało się zupełnie niepotrzebne. Nie polecam.