lekarz Michał Schinwelski

Neurolog

W listopadzie 2022r. byłem u dr-a Szinwelskiego z osobą niepełnosprawną na wózku z dziecięcym porażeniem mózgowym. Prosiłem, żeby dr wystawił skierowanie na kwalifikację na pompę baklofenową, ale nie wiedziałem, że dr nie może wystawić takiego skierowania, bo nie ma umowy z NFZ. To przykre, że lekarz nie miał odwagi przyznać, że nie może wystawić takiego skierowania. Przez godzinę czasu rozmyślał, jak wypełnić ten czas i w sumie za 200 zł zmierzył ciśnienie pacjentce. Poza tym wypisał zalecenia, które można wyrzucić do kosza, bo nic nie wniosły, a receptę na marihuanę leczniczą którą wypisał, mógłby również wystawić lekarz rodzinny, zresztą cała procedura przygotowania i podania marihuany leczniczej pacjentce w DPS-ie, bo tam mieszka pacjentka z którą przyjechałem, jest nie możliwa, tam nikt by się tym nie zajął, nikt by tego nie przypilnował. Ja nie neguję kompetencji lekarza, tylko szkoda, że dr nie miał uczciwego podejścia do pacjentki, i nie przyznał, że nic nie może zrobić. Dla mnie i pacjentki Marzeny ta wizyta nie miała sensu, strata czasu i pieniędzy ale do takiego wniosku doszliśmy dopiero po wizycie.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Takie mam zdanie o Doktorze Schinwelskim po sześciu wizytach. Polecam

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.
Takie mam zdanie o Doktorze Schinwelskim po sześciu wizytach. Polecam

Wzór lekarza. Zawsze delikatnie uśmiechnięty. Zawsze wysłuchujący, dopytujący, logicznie i zrozumiale tłumaczący, Nigdy nie znużony. Nigdy nie zirytowany. Nigdy nieznierciepliwiony. Polecam.

przystonjny miły i sympatyczny z uśmiechem chodzi sie na takie wizyty

przystonjny miły i sympatyczny z uśmiechem chodzi sie na takie wizyty

Bardzo dobry lekarz. Wzbudza zaufanie. Wysluchuje pacjenta. Zadaje duzo pytan. Tlumaczy. przebieg choroby, sposob leczenia, konicznosc leczenia. Cierpliwy, usmiechniety , zartujacy i powazny jednoczesnie. Polecam Doctora Schinwelskiego pacjentka z Torunia.

Sprawia wrażenie, że swój zawód wybrał z powołania. Polecam.

Sprawia wrażenie, że swój zawód wybrał z powołania. Polecam.

Bardzo dobry, młody lekarz.Zawsze uśmiechhnięty.

Bardzo dobry, młody lekarz.Zawsze uśmiechhnięty.