dr n. med. Michał Skalski

Psychiatra

Spóźnia się ok. godziny na wizytę za każdym razem. Nie wysłucha, przerywa, jest niegrzeczny, protekcjonalny i nawet nie stara się wysłuchać czy zrozumieć problemu. Po każdej wizycie miałam fatalne samopoczucie, musiałam zmienić tego lekarza. Dodam, że chodziłam państwowo, więc można to tłumaczy takie podejście. Nie, nie polecam - nie wiem, jak lekarz chce leczyć pacjenta, jak praktycznie nie daje mu dojść do głosu?

Leczę się u dr Sklaskiego ponad dwa lata, niedługo kończę leczenie. Jestem bardzo zaskoczona złymi opiniami, ponieważ według mnie to świetny lekarz. Bardzo uprzejmy, szarmancki w obyciu. Owszem, dużo mówi w czasie sesji, ale także słucha. A trzeba przypomnieć, że psychiatra to nie psycholog, spotkania nie mają mieć charakteru psychoterapii! Najbardziej zaskoczyło mnie to jak bardzo pan doktor jest przygotowany do każdego spotkania, zna moją kartę i pamięta wszystkie ważne fakty, mimo, że spotykam się z nim raz na trzy miesiące! Dodatkowo każde spotkanie trwa około 40-50 minut i zawsze uda nam się wyczerpać tematy. Tylko, że ja jestem pacjentką przyjmowaną na Nowowiejskiej w szpitalu na NFZ, więc nie wiem jak to jest prywatnie. Tak czy inaczej moje doświadczenia z dr Skalskim są bardzo dobre, dlatego jeżdżę do niego aż 300km. Wyprowadził mnie z dwóch zaburzeń, lekami, które w ogóle mnie nie otępiały. Polecam.

Jestem po pierwszej wizycie u Pana Michała Skalskiego. Wizyta była uda muszę powiedzieć. Pan doktor bez wątpienia zna się na tym co robi.Jest psychiatrą, więc chwilami musi powiedzieć dosadnie co myśli na dane zachowanie pacjenta. Mam przepisane leki, kolejna wizyta ustalona - zobaczymy jak będzie dalej. Biorąc pod uwagę moją wizytę POLECAM TEGO LEKARZA !

Jestem po pierwszej wizycie u Pana Michała Skalskiego.