lek. med. Michał Skoczek

Traumatolog, Ortopeda, USG ortopedyczne

swietny ortopeda godny polecenia ,wytłumaczy przebieg choroby ,naprawde bardzo dobry z tego jak przebywałam w szpitalu z powodu mnogiego złamania reki ,wszystko dokładnie tłumaczył

W przychodni której pracuje czarno!Miałam 40sty numer więc niczego dobrego nie spodziewałam się.Spotkało mnie miłe rozczarowanie-nie spieszył się ,zbadał,dał skierowanie do szpitala na zabieg artoskopi kolana.Miło i grzecznie.Polecam pana doktora.

Polecam.mimo,ze przyszlam do przychodni na NFZ zajal sie mna bardzo dobrze.jestem umowiona na artoskopie kolana.szybki termin zabiegu(bez zadnych aluzji o pieniadzach jak gdzie indziej jest)tylko ludzi do doktora zawsze bardzo duzo ale chyba warto.

do tego lekarza trafiłam dzięki Waszej opinii, przekonałam się, że jest dobry, dlatego śmiało polecam, naprawia błędy innego znanego lekarza :)wcześniej dobra diagnoza, ale marne leczenie

Uprzejmy, kompetentny, wzbudza zaufanie. Bez pośpiechu wyjaśnia wszelkie wątpliwości, grzecznie odpowiada na pytania. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114