lekarz Michał Śledzik

Najwspanialszy lekarzlecze kolana i cieśni przyjazny pacjentowi wysokiej klasy specjalista polecam i pozdrawiam

Lekarz godny polecenia.Kompetentny, poświęcił mi sporo czasu.Przedstawił kolejność leczenia,wytłumaczył chorobę.Nie widząc dokumentacji medycznej dotyczącej drugiego barku, powiedział co mi dolega i jakie mam zmiany, wszystko to co miałam na wcześniejszych wynikach. Nie podejmuje pochopnych decyzji. Kłaniam się nisko Panie Doktorze :)

Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.

Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.

Dziękuję Panie Doktorze za świetnie zrobioną operację mojej krewnej z Kielc, Jolancie Kopytek. Ewa Miernik ze Starachowic

Ewa Miernik ze Starachowic

Wspaniały lekarz.Mnie pomógł bardzo tak przed operacją jak i po zabiegu troszczył się o mnie i pomagał zrozumieć jak wyglądała i jak po zabiegu operacyjnym wygląda sytuacja z moim barkiem. Polecam z całego serca. Oby wszyscy lekarze brali przykład z takiego lekarza. Wdzięczna pacjentka Ewa

Wdzięczna pacjentka Ewa

Fantastyczny lekarz,kompetentny i pełen zrozumienia dla pacjenta. Fachowiec w każdym calu, chcący pomóc każdemu pacjentowi. Dziękuję panie doktorze z całego serca. Elżbieta

Fantastyczny lekarz,kompetentny i pełen zrozumienia dla pacjenta.
Fachowiec w każdym calu, chcący pomóc każdemu pacjentowi.
Dziękuję panie doktorze z całego serca.
Elżbieta

Świetny ortopeda, specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dzieki niemu mam sprawny bark. Razem z dr Marcinkowskim tworzą silną ekipę na ortopedii w Starachowicach. Kiedyś z Kielc trzeba było jeździć na operacje do Buska do dr Podeska, teraz IMO lepiej odwiedzić w tym celu Starachowice.