dr n. med. Michał Sobjanekdr n. med. Michał Sobjanek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Michał Sobjanek

Dermatolog

Specjalista dermatolog-wenerolog. Absolewent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku kariery zawodowej związany z Oddziałem Dermatochirurgii Gdańskiej Kliniki Dermatologicznej. W 2010 pod kierownictwem prof. Adama Włodarkiewicza uzyskał tytuł doktota nauk medycznych (praca wyróżniona), obecnie pracownik naukowy Kliniki. Członek wielu renomowanych towarzystw dermatologicznych (Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, European Academy of Dermatology and Venerology, Eur...

Dermatolog godny polecenia.W moim przypadku wlasciwie postawiona diagnoza i skuteczne leczenie problemow skornych. Pan dr Sobjanek w 100% spelnil moje wszelkie oczekiwania. Jest bardzo zaangazowany w swoja prace, a pacjent w momencie wizyty nie czuje sie jak intruz. Wyleczyl moj uporczywy tradzik rozowaty. Usunal szpecace blizny na twarzy i malo urocze ;) zmarszczki mimiczne na czole. Polecilam, polecam i bede polecac dr Sobjanka moim znajomym. Jak dotad nie spotkalam lepszego dermatologa, a bylam u wielu, ktorzy powinni byc co najwyzej weterynarzami ;)

Z pierwszej i drugiej wizyty byłam zadowolona, po braku poprawy gdy pojawiłam się ponownie w gabinecie P. Doktora, odniosłam wrażenie że jest poirytowany moimi pytaniami, przepraszam ale skoro mam wątpliwości co do leczenia, mam jakieś sugestie i chcę o nich porozmawiać to powinien mnie wysłuchać. Żałuję, że byłam mało asertywna, dałam się stłamsić jak małe dziecko. Nie wiem czy wrócę do P. Doktora.

Marianna

10.06.2013

0,0

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

Problem z którym borykałem się przez kilka lat został zażegnany. Pan Michał ma świetne podejście do pacjenta. Polecam go wszystkim znajomym.

Lekarz naprawdę godny polecenia. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, cierpliwie tłumaczy chorobę i metodę jej leczenia. Jest bardzo zainteresowany pacjentem i zaangażowany w jego leczenie. Bardzo kompetentny, widać, że jest to jego powołanie i pasja. Uprzejmy, sympatyczny, życzliwy, a do tego bardzo przystojny mężczyzna. Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gdańsk"?

Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy