dr n. med. Michał Soczawadr n. med. Michał Soczawa - zdjęcie profilowe

dr n. med. Michał Soczawa

Urolog

Witam serdecznie
Jestem lekarzem specjalistą urologiem (FEBU).

Witam serdecznie
Jestem lekarzem specjalistą urologiem (FEBU).
Pracuję w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytemu Medycznego w Szczecinie gdzie operuję oraz przyjmuję pacjentów ambulatoryjnych.
Prowadzę prywatną praktykę urologiczną w Szczecinie i w Świnoujściu.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych u kobiet i mężczyzn.
Swoje doświadczenie zdobyłem w czasie pracy zawodowej, staży zagranicznych i licznych kursów.
Jestem autorem i współautorem wielu doniesień zjazdowych i artykułów w czasopismach.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (European Association of Urology).
Przebieg mojej kariery na stronie www.soczawa.pl.

Dzisiaj byłam z mężem u Pana Doktora, który przyjmował w Świnoujściu. Jestem pod wielkim wrażeniem. Wszystkim polecała będę. Super. Raz jeszcze dziękujemy. ☀️☀️

Moja ocena przekazywania informacji o moim stanie zdrowia w skali do 10,oceniam na 10+++.Pan Doktor w sposób profesjonalny przekazał mi mói stan zdrowia i zagrożenia.

Dr. Michał Soczawa moim zdaniem jest profesjonalista. Uprzejmy zawsze usmiechniety. Pacjent jest bardzo szczegulowo informowany o swoim schorzeniu. Doktor zleca bardzo szczegółowe badania. Ja jestem na początku leczenia ale gorąco polecam. Doktora.

Byłem dwa lata temu u Doktora Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo zadowolony z wizyty,badania bardzo profesjonalne moja ocena to "5"

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena to "5"