dr n. med. Michał Spych

Onkolog, Radioterapeuta

Wspaniały, kompetentny lekarz, taki ludzki z powołania. Dziękujemy Panie Doktorze. Iwonai ZdzisławMyślin

Iwonai ZdzisławMyślin

Znam kilku lekarzy którzy zasługują na tak wysokie oceny w rankingu.Jednym z nich jest dr Michał Spych. Prowadzi moją żonę w hospicjum domowym. Potrafi dobrze wytłumaczyć skutki uboczne radioterapii oraz chemioterapii. Zastosować odpowiednie leki na skutki po chemii. Jest opiekuńczy i poświęca dużo czasu pacjentowi.

Polecam !!! Wspaniały lekarz. Kompetentny, zawsze ma czas dla pacjenta, dokładnie i w sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i sposób leczenia.

Pan doktor nie stwarza barier zaporowych lekarz-pacjent,kultura,profesjonalizm i zwyczajnie po ludzku chęć pomocy.Dziękuję i gorąco polecam

Witam! Regularnie chodzę z moją Mamą na wizyty do tego lekarza. W kategorii najlepszy lekarz XXI w., z jakim miałem do czynienia, spośród wszystkich nominowanych, wskazałbym Pana dra Spycha. Nigdy nie spotkałem się z - aż tak wielką uprzejmością wobec mnie a zwłaszcza Mamy. Odnoszę wrażenie, że efekty leczenia są wymarzone. Bałem się o Mamę, że kuracja radioterapeutyczna będzie mało efektowna. Okazało się inaczej. Pan doktor, to raczej człowiek z kategorii "UCZONY", a nie karierowicz - udający, że leczy. Jak dotąd, pracuje on tylko na państwowej posadzie i tę zaletę ...

Witam!
Regularnie chodzę z moją Mamą na wizyty do tego lekarza.
Jak dotąd, pracuje on tylko na państwowej posadzie i tę zaletę od razu widać gołym okiem. Nie udaje, że leczy by przeciągnąć proces terapii na jak najdłuższy czas. Takie praktyki stosują lekarze w prywatnych "klinikach".
Na naszą prośbę, nigdy nie odmówił przepisania leków rezerwowych "na później, na wszelki wypadek...".
Jak już wspomniałem, nie znam tak szlachetnej osoby, jaką jest Pan doktor.
Dodać też warto, że na szpitalnych korytarzach, nie oczekuje kłaniania się w pas, a wręcz przeciwnie, jeśli zauważa kogoś pierwszy, to go wita.
Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się, kogo należałoby wybrać, by sprawnie i niezwykle życzliwie przeprowadzić proces leczenia, to gorąco polecam tego człowieka!
Młody, życzliwy, kompetentny - zdolny.
Proponuję nie szukać wrażeń w prywatnych gabinetach i nie popadać w obłudę. Umiejętności tego człowieka z tytułem doktora, są wystarczające.
M.K.
net123123(at)poczta.onet.pl

Wciąż poszukujesz "Onkolog Łódź"?

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
al. Wolności 22
Częstochowa