Michał Stępowski

Ortopeda

boczne przyparcie rzepki zdiagnozowane już na 1 wizycie u innego ortopedy, ten leczył mnie na tą przypadłość 2 miesiące faszerował lekami i zastrzykami, nic nie pomagało a było coraz gorzej i pomóc nie mogło przy tej przypadłości. czeka mnie długa rehabilitacja i nie wiem czy odzyskam pełną sprawność, przy szybkiej diagnozie byłoby to możliwe. nie zna się na biomechanice stawów i innych metodach oprócz leków i zastrzyków. postawa wiem lepiej od pacjenta.

Po wizycie u Doktora musiałem ochłonąć. Pierwszy raz zdarzyło się że lekarz poświęcił mi prawie godzinę czasu!!!!! Zbadał mnie bardzo dokładnie, następnie usg i bardzo precyzyjne omówienie mojego problemu z kolanem. Po zastosowanym leczeniu zastrzykami do kolana ustąpiły mi bóle, a proponowali mi wstawienie protezy. Za wizytę zapłaciłem 150 zł., choć uważam że była warta znacznie więcej. Polecam wszystkim tego przemiłego DOKTORA, doktora przez duże "D". Roman Kwinte.

Polecam doktora. Jest rzetelny, dokładny i spokojny, w czasie wizyty nie odczuwa się pośpiechu. Podczas usg kolana dokładnie wszystko tłumaczy. Po artroskopii diagnoza okazała się prawidłowa.

Bardzo zadowolony jestem z konsultacji, wysoka kultura i zaangażowanie to podstawa. Pan doktor wszystko wytłumaczył mi. Bardzo pomógł. Daniel Rosiński

Ja jestem bardzo zadowolana z wizyty profesjonalne badanie wszystko zostało mi wytłumaczone a i lekarz bardzo sympatyczny.Polecam każdemu.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Olsztyn"?

Usługi Medyczne Tomasz Piotrowski
al. Aleja Wojska Polskiego 80/18