Michał Szafran

Fenomenalny specjalista. Godzinny wywiad, omówienie wyników, badanie, cytologia. Zawsze pod telefonem. Uprzejmy. Polecam.

krótko: bardziej biznesmen niż lekarz, poza tym nie daje dojść do słowa i wywiera dziwną presje na mnie, że gdyby nie mój mąż to bym się bała odezwać, często też mam problem z realizacją recepty, bo nieczytelnie pisze

lekarz bardzo sympatyczny, poswieca czas pacjentowi. u tego lekarza oprocz mnie lecza sie moje corki. zachwalam i polecam go moim znajomym.

Bardzo dobry lekarz, wzbudzajacy zaufanie, czulam sie bardzo wazna jako jego pacjentka. Polecam go kazdej kobiecie.

Bardzo dobry lekarz nie trzeba komętować. Monika Adamczyk

Bardzo dobry lekarz nie trzeba komętować. Monika Adamczyk

jestem w ciazy, p.Szafran prowadzi moją ciążę i jestem naprawde zadowolona z tego lekarza, wszystko bardzo dokładnie opisuje i zawsze chętnie odpowiada na pytania. Gorąco polecam... świetny specjalista:)

Ginekolog prezentujący się może i dobrze ale nastawiony wyłącznie na kasę a idąc do ginekologa oczekuje się czegoś więcej niż tylko jego dobrego wyglądu i napełniania mu kabzy.Wymrażał mi kiedyś nadżerkę,poprawki miały być gratis a zaśpiewał kasy.Myślałam,że ten incydent wyjaśniliśmy,miało być gratis,jego w tym głowa żeby poprawić to co najpierw schrzanił.Na kolejną wizytę,po wyciągnięciu mojej karty już nie miał wogóle czasu,on oddzwonił żeby odwołać,widać zaznaczył sobie w karcie że były jakieś niejasności.Niestety,nie lekarz a biznesman,z gabinetu idący wprost na dyskoteke,to najlepsze określenie.Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!

Chodzę do Pana Szafrana od 7 lat, prowadził dwie moje ciąże. Zawsze prezentował sobą nie tylko wysokie kwalifikacje medyczne, ale również kulturę osobistą i empatię w stosunku do pacjentki. W trakcie prowadzenia ciąży znalazł czas na poruszenie wszystkich nurtujących mnie pytań i problemów. Bardzo polecam paniom, które nawet w gabinecie ginekologicznym chcą pozostać "osobami",a nie być traktowane jak przedmioty. Wiem o czym piszę, bo sama pracuję w służbie zdrowia.

Chodze do Pana Szafrana od 7 lat i to co Pani pisze /same negatywy o lekarzu/ to albo mówi Pani o kimś innym, albo Pani ma problem ze sobą. Od lat chodze do tego lekarza, mogę potwierdzić pełen PROFESJONALIZM i KULTURĘ OSOBISTĄ Pana Szafrana. Za każdym razem kiedy jestem u niego zawsze odczuwa się zaangażowanie i chęć pomocy, a nie zbywanie i aby szybko szybko...i wziąć pieniądze. Uważam ze Pani opinia jest Bardzo nie na miejscu i wysoce krzywdząca.

Jest wspaniałym lekarzem. Ja chodzę do tego lekarza od kilku lat i na pewno nie zamienię Jego na żadnego innego. Jest uprzejmy i służy pomocą o każdej porze. Dobrze jest leczyć się u takiego dobrego lekarza.