dr n. med. Michał Szymański

Ginekolog

Wizyta u dr Szymańskiego okazała się strzałem w dziesiątkę. Bardzo rzetelny, dokładny. Rzeczowo odpowiada na każde pytanie, widać że ma ogromną wiedzę. Konkretny lekarz, skupia całą swoją uwagę na pacjentce. Osobiście cenię sobie takie rzeczowe i zdecydowane podejście.

JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM.PODCZAS WIZYTY DAJE DUŻE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I KONFORT ,ŻE ROZMAWIA SIĘ Z PROFESJONALISTĄ.CIESZĘ SIĘ ,ŻE DO JEGO TRAFIŁAM I NIE ZMIENIĘ LEKARZA NA INNEGO.

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Na pewno zostanę jego pacjentką na dłużej. Gorąco polecam wymagającym pacjentom tego lekarza.

Pełen profesjonalizm Pana doktora. Gabinet na najwyższym poziomie. Polecam szczególnie na pierwszą wizytę u ginekologa, ponieważ badanie zostało wykonane bezboleśnie. Widać, że to świetny fachowiec. Naprawdę polecam.

Pełen profesjonalizm - wspaniały lekarz, człowiek, dla mnie WZÓR!!!! Zrobił mi operację mięśniaków. :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Toruń"?

Fałata 92c/44

Sławomir Koch