dr n. med. Michał Szymański

Miły lekarz z doskonałą wiedzą, wszystko dojrzy na USG, bardzo dokładny. Po przeprowadzce z innego województwa trafiłam na niego i jestem niesamowicie zadowolona! Prowadził wszystkie moje ciąże i będę wracać właśnie do niego na wizyty kontrolne. Cały szpital, w którym lekarz pracuje jest elegancki.

Wizyta u dr Szymańskiego okazała się strzałem w dziesiątkę. Bardzo rzetelny, dokładny. Rzeczowo odpowiada na każde pytanie, widać że ma ogromną wiedzę. Konkretny lekarz, skupia całą swoją uwagę na pacjentce. Osobiście cenię sobie takie rzeczowe i zdecydowane podejście.

JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM.PODCZAS WIZYTY DAJE DUŻE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA I KONFORT ,ŻE ROZMAWIA SIĘ Z PROFESJONALISTĄ.CIESZĘ SIĘ ,ŻE DO JEGO TRAFIŁAM I NIE ZMIENIĘ LEKARZA NA INNEGO.

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Na pewno zostanę jego pacjentką na dłużej. Gorąco polecam wymagającym pacjentom tego lekarza.

Pełen profesjonalizm Pana doktora. Gabinet na najwyższym poziomie. Polecam szczególnie na pierwszą wizytę u ginekologa, ponieważ badanie zostało wykonane bezboleśnie. Widać, że to świetny fachowiec. Naprawdę polecam.

Pełen profesjonalizm - wspaniały lekarz, człowiek, dla mnie WZÓR!!!! Zrobił mi operację mięśniaków. :)

super lekarz,prowadził mi ciąże.Teraz zajmujemy się leczeniem mięśniaków.

super lekarz,prowadził mi ciąże.Teraz zajmujemy się leczeniem mięśniaków.

Swietny specjalista,kompetentny,uprzejmy i taktowny

Swietny specjalista,kompetentny,uprzejmy i taktowny

dzięki dr Szymańskiemu przyszły na świat moje 2 córki. Do każdego porodu poszedł poważnie i z pełnym profesjonalizmem.Jestem pewna że gdybym wybrała innego lekarza, przebieg i konsekwencje mogły być smutne. Jestem wdzięczna i żadne pieniądze(zapewniam ze nie wygórowane) nie zastąpią zdrowego i uśmiechniętego dziecka na które patrze z dumą każdego dnia. Żadnemu lekarzowi tak nie ufam i nie będę.do końca życia będziemy dr Szymańskiego wychwalać a nasze córki zawsze będą znały nazwisko człowieka dla którego nie były statystyką na dyżurze w szpitalu!!!!

Pierwsza wizyta droga, 170zł, ale następne (w przypadku ciężarnej) to 80-120zł. Lekarz delikatny, kompetentny, choć nie zna się na NPR. Wszystko dokładnie omawia, godny polecenia!